Şeref Meselesi Ne Zaman Başlayacak?

Kanal D’de bir süre önce fragmanı yayınlanan Şeref Meselesi dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Dizinin başrollerinde Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız ve Yasemin Allen yer alıyor. Peki Şeref Meselesi ne zaman başlayacak?

Dizinin yayınlanma tarihinde sürekli bir değişim gözleniyor. Daha önce yayınlanması beklenen dizinin bir türlü yayın tarihi kesinleşmiyordu. Dizinin başrol oyuncularından Yasemin Allen, Şeref Meselesi’nin Kasım ayında başlayacağını açıkladı.

Dizinin Ekim ayında başlaması beklenirken belli olmayan sebeplerden dolayı Kasım ayına ertelendi. Dizinin büyük çoğunluğu Balat’ta çekiliyor.

Şeref Meselesi’nin genel hikayesi şöyle:

Yiğit ve Emir 2 kardeştir. Yiğit daha çapkın ve sosyal bir tipken, Emir yakışıklı olmasına rağmen daha çok mantığıyla hareket eden, Hukuk Fakültesi mezunu zeki bir adamdır. Birbirlerinden çok farklı bu iki kardeşin arasında çok büyük bir bağ vardır. İlk olarak dedelerini daha sonrada babalarını kaybetmişlerdir. Bu yüzden İstanbul’a taşınan iki kardeş, yaşayacakları mahallede Sibel’e aşık olurlar. Sibel’in en yakın arkadaşları olan Derya ve Kübra ise Yiğit’ten hoşlanırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.