Sensiz Olmaz Film Yorumları

İspanyol sinemasından yeni bir film daha…

Sensiz Olmaz. Orijinal adıyla Tengo Ganas De Ti. Film Federico Moccia tarafından yazılan bir romandan uyarlamadır. Ayrıca Aşka Yükseliş filminin de devamı sayılıyor. İlk filmde giden Hache’nin geri dönüş hikayesini izliyoruz. 1.sini izlememiş olanlar gönül rahatlığıyla bu filmi izleyebilirler. Çünkü pek de bağlantısı olmayan yeni bir hikaye anlatılıyor.

Filmin konusu şöyle:

Hache, birkaç yıllığına Londra’ya taşınmıştır. Barcelona’ya geri geldiğinde bıraktığı her şeyin değiştiğini görür. Hem kendi hem de birçok şey bu kadar değişmişken, Babi’ye olan aşkı hiç değişmemiştir. Ama Babi için aynı şey geçerli değişdir. O hayatına devam etmiş başka biriyle nişanlanmıştır. Hache’de Gin adında bir kadınla tanışır ve birbirlerine çok uyum sağlarlar. Ama Babi ile bir partide karşılaşınca kafası iyice karışır.

Film Dram – Romantik türünde ilerleyen bir gençlik filmi denilebilir. Bu filmin finali de 3. Filmin gelebileceğini hissettiren şekilde bitiyor. Filmin konusu genç nesil için uygun. Tabi yaş ne kadar artarsa filmin beğeni sayısı da o kadar düşecektir. Unutulmaz ve ahım şahım bir film olmasa da Sensiz Olmaz ortalama bir film olmuş. Hala vizyondayken gidip seyredilebilir.

İyi seyirler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.