Samsung S Pen Pro Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Samsung S Pen Pro Çıkış Tarihi

Samsung S Pen Pro çıkış tarihi ne zaman? Samsung Galaxy S21 modelinden sonra sırayı alan S Pen Pro, kullanıcılar tarafındançaıkacağı tarih merak konusu oldu. Daha önce yayınlanan haberlere baktığımızda, çıkış tarihi konusunda farklı haberler ortaya atılmış ancak hiçbirinin gerçeği yansıtmadığını kısa süre içerisinde belli olmuştu. Gerçek kaynaklardan aldığımız habere göre S Pen Pro’nun çıkış tarihi belli oldu!

Samsung S Pen Pro Çıkış Tarihi

Samsung firmasının tanıtımını gerçekleştirdiği S serileri ile birlikte S Pen Pro hakkında da bazı detaylar ortaya çıktı. Söylentilere baktığımızda ise; Samsung Galaxy S21 Ultra için S Pen Pro modelinin satışa sunulacağı bildiriliyor ve şunu da söylemek isteriz ki, S Pen Pro modeli S Pen modeline göre daha büyük bir yapıya sahip olacaktır.

Bu bilgilerin sunulmasıyla birlikte Samsung S Pen Pro çıkışının tarihi belli olmuş oldu. Kesin bir tarih olmasa da, bu modelin 2021’in son aylarına doğru satışa çıkacağı belirtiliyor ve Samsung Galaxy S21 Ultra için S Pen modelinde Bluetooth özelliğine yer verilmeyeceği ve ayrıca da, hava hareketleri ile ilgili bilgileri desteklemeyeceği söyleniyor. Ancak, bu özelliklerin S Pen Pro ile birlikte kullanıma sunulacağını da belirtmek isteriz.

Daha iyi bir deneyim yaşamak isteyen kullanıcılar, gelişmiş S Pen deneyimi için S Pen Pro satın almaları gerekecek. Galaxy Note üzerinde yer bulunan S Pen yuvası, Galaxy S21 Ultra modelinde yer almıyor. Bu durum kullanıcılar arasında oldukça fazla konuşulan konular arasında ye aldığını da belirtmek diyebiliriz.

Samsung S Pen Pro ile ilgili merak edilenlere sizler için yer verdik. Konuyla ilgili merak ettiklerinizi aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.