Samsung Private Share Paylaşım Uygulaması Hayata Geçiyor

Samsung Private Share

Samsung yeni bir uygulama üzerinde çalışmalara başladı. Son dönemlerin en iyilerinden olan Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Private Share uygulamasını en kısa süre içerisinde hayata geçireceğini duyurdu.

Dosya paylaşımını güvenli ve sorunsuz bir hale getirmek adına hazırlanan bu uygulama, birçok kolaylığı da beraberinde sunuyor. Apple kullanıcılarının vazgeçilmezi olan AirDrop, güvenli veri aktarımı ile telefon, bilgisayar ve tablet gibi cihazlar arasında harika işler çıkardığını görüyoruz. Bu özelliğin Samsung S20’de de olduğunu söylemek isteriz. Dosya paylaşımı sağlayan bu özellik; Quick Share olarak biliniyor. Kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmak isteyen teknoloji devi, Samsung Private Share isimli uygulamayı piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Bu uygulama ile yapılacak aktarımlar son derece güvenli ve aynı zamanda sorunsuz olacak.. Private Share uygulamasının sunmuş olduğu dosya paylaşımı oldukça hızlı ve aynı zamanda da gönderim sonrası, karşıdaki cihazlardan bir süre sonra otomatik olarak silinecek. Güvenlik bakımından oldukça iyi düşünülmüş bir detay olduğunu söylemek isteriz. Private Share uygulaması, 2021 yılı içerisinde satışa sunulacak olan; Samsung Galaxy S21 ile birlikte lanse edilmesi düşünülüyor.

Samsung Private Share Paylaşım Uygulamasını Hayata Geçiriyor!

Samsung Private Share Paylaşım Uygulaması Hayata Geçiyor

Samsung Private Share Uygulaması, Üçüncü Kişilere İzin Vermiyor

2021 yılı içerisinde kullanıma sunulacak olan bu uygulama, kullanıcıların işlerini kolaylaştırdığı gibi yapılan paylaşımlar ise en üst düzey güvenlikle sağlanmış olacaktır. Bu yeniliğinin farkında olan rakiplerin, çoktan harekete geçtiğini söylemek isteriz. Kullanıcıların dosyalarını özel bir şekilde paylaşmasına imkân sunacak olan bu uygulama; geçici mesajlaşmaya benzer özelliği kullanıcısına sunuyor. Bu geçici özellik hakkında kısa bir örnek vermek gerekirse; dosyayı gönderen kişinin siz olduğunu düşünürsek, gönderdiğiniz kişi bu dosyaları belli bir tarih aralığına kadar görüntüleyebilecek. Bu tarihten sonra görüntülenmesi mümkün olmayacak, veriler; karşıdaki kişinin cihazından otomatik olarak silinecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.