Samsung Galaxy Note 2 mi Geliyor?

Samsung Galaxy SIII ‘ten sonra yeni bir ürün duyurusu daha  yapmaya başladı.

Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy Note ile hem bir telefounun hem de tabletin özelliğini bir araya getirerek devasa bir telefon üreten şirket şimdilerde ise bunun yeni modeli gelebilir diyerek meraklılarını artırdılar .

Firma şu şekilde açıkladı yeni Samsung Note’un özelliklerini:  Samsung’un 5,3 inçlik dev ekrana sahip Galaxy Note adlı akıllı telefonunun, benzeri olacak yeni bir model geliyor. Ekim ayında duyurulacağı iddia edilen Samsung Galaxy Note 2’nin teknik özellikleri arasında 5,3” boyutunda bükülebilir LED ekran, 12MP arka kamera ve dört çekirdekli işlemcinin yer alması bekleniyor.

Bu özellikler arasından bükülebilir LED ekran bir hayli ilgi çekiyor. Samsung, geçtiğimiz yılın Ekim ayında, 2012 yılını hedef alarak bükülebilir ekranlı akıllı telefon üretimine geçmek istediklerini dile getirmişti. Yani yeni Galaxy Note modelinde bükülebilir bir ekran kullanılabilir.

Samsung tam olarak anlıyamasam da sanki birilerine kendini kanıtlama biçiminde her gün elinde olsa telefon çıkaracak gibi . Böyle bir şey için de olsada yine de kalitede her zaman ödün vermemesinide bilmeli ürün yetkilileri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.