salamworld.com Nedir?

Takip ettiğim birçok internet sitesinde ve çeşitli bloglarda gördüm. Yeni açılacak bu büyük internet sitesinin İslam Dünyasının yeni Facebook’u olacağı yazılmış. Mısır’da bir toplantıda 15 ülkeden 60 civarı sosyal medya uzmanı, gazeteci ve bilim adamına verilen demeçte sitenin açılışının İstanbul’da yapılacağı bildirildi.

Müslüman dünyasında tanınmış iş adamları tarafından desteklenen site merkezi İstanbul olmak üzere Kahire, Moskova, Londra, Dubai, Mekke, Medine, Astana, New York, Paris ve Kuala Lumpur gibi yerlerde şubeleri olacak. Teknik yetkiler ise Hindistan ve Haydarabad’da bulunacak. 

Fikrimce büyük bir oluşum içindeler. Umuyorum Facebook’a alternatif olur ve Facebook’un geri kalan yapısını bu yolla değiştirmeyi sağlar.

Yetkililerden gelen açıklamaya göre ise, henüz açılmamış ise için şimdiden 100bin başvuru aldıkları belirtildi. 3 yılda 100 milyon kişi hedefine ulaşmak istediklerini belirten yetkililerin sloganı ise “Siyaset yok, yasak yok, sınır yok”.

Müslüman gençleri ve müslümanlığı araştırıp öğrenmek isteyenleri hedef kitle olarak seçen yeni site, gerçekten İslam Dünyasında ihtiyacı olunan bir site.

1 Yorum

  1. Salam people Cevapla

    salamlife.com Bu yıl dijital alanda onikiyi vurmak için ayarlanmış “Salamlife” adlı yeni bir sosyal ağ fenomeni büyük adımlar ile ilerliyor, salamlife.com pozisyon istiyor ve o pozisyonunu söke söke alıyor. Facebook 1,5 milyar müslüman aleminin önünden kenare cekiliyor ve kedinin ciğere baktığı gibi müslüman alemini izliyor. Temiz bir internet yasamı icin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.