“Sadece Sen” 14 Mart’ta Sinemalarda…

Belçim Erdoğan ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı “Sadece Sen” filmi Yeşilçam tadındaki öyküsüyle 14 Mart’ta sinemalardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Romantik-Dram türündeki film, görme engelli Hazal isminde bir kızla, geçmişte boksörlük yapan Ali’nin aşkını anlatıyor.

Romantik Komedi filminin senaristleri bu filmde…

Sadece Sen filminin senaryosunu Romantik Komedi 1 ve 2’nin de senaryolarını yazan Ceren Aslan ve Aslı Zengin üstleniyor. Filmin yönetmenliğini ise ünlü reklam yönetmeni Hakan Yonat yaptı. Belçim Bilgin ve İbrahim Çelikkol’un yanı sıra filmde Cezmi Baskın ,  Necmi Yapıcı ve  Levent Sülün gibi oyuncularda yer alıyor.

Şuanda Merhamet dizisinde oynayan İbrahim Çelikkol, vücudunun hakkını verecek bir rolle karşımıza çıkıyor. Filmde eski bir boksörü canlandıran İbrahim Çelikkol, Ali karakteri ile ilgili şunları söyledi; “Geçmişi gerçekten karanlık ama vicdanı çok ağır basan bir karakter. Aşık bir adam aynı zamanda. Geçmişte bir boksörlük hikayesi var ama dövüşmesinin asıl nedeni sevgisi” diyor.

Filmin yapımcılığını ise Boyut Film ile Mahsun Kırmızıgül üstleniyor. Filmin şimdiden bol gözyaşı dökeceğimiz bir film olacağı söyleniyor.

Filmdeki görme engelli Hazal karakteri ilk önce Fahriye Evcen’e önerilmiş. Ama o kabul etmeyince Belçim Bilgin’le anlaşma sağlanmış.

Sadece Sen filmi 14 Mart’ta sinemalarda…

“Sadece Sen” filminin fragmanı:
http://www.youtube.com/watch?v=O4TcuRco8gU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.