Recep İvedik 4 Geliyor!

Recep İvedik 4 çok yakında sinemalardaki yerini alacak.

Recep İvedik 4’ün vizyon tarihi belli oldu. 4. Serinin ismi “Recep İvedik Maldivlerde” olan film, 21 Şubatta vizyona giriyor.
Recep İvedik filminin her serisinde bu filmi kim izliyor deyip, gişe rekorları kırması herkesi şaşırtıyor. Argo ve küfür içeriğinin fazla olmasından dolayı çok eleştirilen film, öyle böyle 4. Serisini de tamamladı. Bu şekilde daha çok İvedik maceraları izleyeceğiz gibi duruyor.

Recep İvedik’in 1. Serisinde otel maceralarını izlemiştik. 2. Filmde ise Recep’in babannesi ile tanışmıştık. 3. Seride ise üniversite öğrencisi olan bir akrabasıyla aynı evi paylaşmasını izlemiştik.

Bu serisinde Recep İvedik’in Maldivlerdeki maceralarını konu alınıyor. Ama o adaya nasıl ne amaçla düştü bu konuda henüz bir bilgi yok. 21 Şubatta vizyona girecek olan bu seride Recep İvedik’in maceraları Survivor’ı aratmayacak cinsten olacağı kesin. Film, 4 haftada çekildi.

Bu filmin yönetmeni daha öncekilerde olduğu gibi Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar oldu. Film 40 derece sıcaklıkta Maldivlerde Robinson ve Fun adında 2 adada çekildi.

20 gün boyunca Maldivlerde çekilen filmin geri kalanı ise İstanbul’da çekildi.

Şahan Gökbakar’ın kendi sayfasından paylaştığı yeni filmi Recep İvedik 4 filminin fragmanını buradan izleyebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.