realme Watch S Türkiye Pazarı İçin Satışa Hazır

realme Watch S

realme Watch S Türkiye pazarında yerini almak için gerekli tüm hazırlıklarını yaptı. realme markası, kalitesi ile birlikte gerçekleştirmiş olduğu yenilikçi yapısı sayesinde, Türk kullanıcılarının gözde markaları arasına yerleşmeyi başardı. Ülkemizde satışa sunmuş olduğu ilk akıllı modeli oldukça fazla rağbet gördü ve bunun üzerine ise şirket, realme Watch S modelini satışa sunmak için kollarını sıvadı..

Bu modelin en önemli özelliği 15 güne kadar kullanım imkanı sunan batarya ömrü olarak karşımıza çıkıyor. Uzun ömürlü bir kullanım sunmasının yanı sıra şık tasarıma sahip olması da ayrı bir özelliktir.

realme Watch S Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi 15 günlük batarya ömrü sunması, birçok kullanıcı tarafından harika bir özellik olarak nitelendiriliyor. Türkiye’de bulunan ürün yelpazesini genişletmeye karar veren realme markası, farklı yenilikleri ve modelleri en kısa süre içerisinde satışa sunacağını açıkladı.

Akıllı saat olarak karşımıza çıkan realme Watch S ne gibi özellikleri bizlere sunacak? İlk dikkat çeken özelliği tabii ki de; pil ömrünün oldukça uzun olmasıdır. Bununla birlikte 48 gramlık bir ağırlığa sahip olması, gerçek zamanlı kalp atış hızını ölçebilmesi, kanda bulunan oksijen seviyesini izlemesi, müzik ve kamera kontrolü ve akıllı bildirimlerini aynı anda sunması diyebiliriz. Hem Android hem de İOS destekli olarak kullanım imkanı sunabilecek.

Kişinin günlük yaşamını kolaylaştırmak ve daha iyi hale getirebilmek adına tasarlanan akıllı saat, kalp atış hızını 7/24 kesintisiz izleyip anlık olarak ölçebiliyor. Kalp atış hızında düşme ya da yükselme olması durumda ise kullanıcısını anında sesli olarak uyarıda bulunuyor.

Yukarıdaki özelliklerinin yanı sıra; doğru adım izleme özelliği de gerçekten çok iyi.. Su içme hatırlatıcısı ve uyku izleme gibi benzeri birçok özelliklerinin olduğunu da söylemek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.