Reaksiyon Neden Bitiyor?

Reaksiyon, daha yayınlanmadan tanıtım fragmanlarıyla ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekmiş, merak konusu olmuştu. Özellikle dizi için harcanan büyük paralar, dizi ile ilgili merakları arttırmaya yetmişti. Ama ne yazık ki Reaksiyon da diğer birçok dizi gibi düşük reytinglerin kurbanı oldu.

İlk olarak Ekim ayında yayınlanmaya başlayan dizi, bir türlü yükselişe geçemedi. Reyting sıralamasında ilk 10’da bile yer alamayan diziden İbrahim Çelikkol ve Nehir Erdoğan ayrılarak senaryo değişikliğine gidildi. Bunlar olurken dizinin final yapacağı iddia edilmesine rağmen dizinin yetkilileri bu haberi doğrulamamışlardı. Erdal Beşikçioğlu, Selen Soyder ve Yurdaer Okur ile yoluna devam eden dizi yayından kaldırılıyor.

Star Tv’nin düşük reyting almasına rağmen dizilerine uzun süre şans tanıyor. Ama dizi verilen bu şansa rağmen toparlanamadı. Dizi ilk olarak saati değişikliği ile ekranlara gelecek. 22:30’da Star Tv’de yayınlanacak olan Reaksiyon, 13. Bölümü ile 15 Aralık’ta final bölümü ile izleyicilerine veda edecek. Dizinin kanal değişikliği yapması beklenirken final kararı herkesi şaşırttı. Olan dizi için harcanan yüksek değerde paralara oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.