PuCCa’nın Kitabı Film Oluyor!

İlk olarak yazdığı blog yazılarıyla kendini tanıtan, daha sonra Twitter’da da fenomen olduktan yazdığı kitapları yayınlayan namı diyar PuCCa, kitaplarını filme dönüştürüyor.

1-      Küçük Aptalın Büyük Dünyası

2-      Ve Geri Kalan Herşey

3-      Allah Beni Böyle Yaratmış

4-      Ay Hadi İnşallah!

PuCCa Günlük serileri olarak piyasaya çıkan bu kitaplara şimdi bir yenisi daha eklenecek. Yeni kitabın ismi “O Adam Buraya Gelecek!”
1. Kitabın konusuna çekilecek olan filmde PuCCa’yı yani gerçek ismiyle Selen Işık’ı Büşra Pekin canlandıracak. PuCCa’nın aşkını ise Murat Boz oynayacak. Her kitabı çok satanlar listesine giren PuCCa, uzun zamandır filmin çekilmesini istediğini söylüyordu. İlk olarak kendisinin Özge Ulusoy’un canlandırabileceğini söyleyen PuCCa, son olarak Büşra Pekin’de karar kıldı.

Küçük Aptal’ın Büyük Dünyası ve diğer serilerde de yazarın kendi yaşadıklarının esprili dille anlatılması konu ediliyor. İlk olarak ayrıldığı sevgilisini rezil etmek için blog yazmaya başlayan PuCCa, daha sonra takipçilerinin artmasıyla kitap yazmaya başladı. Şu anda Twitter’da 831 bin takipçisi bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.