PuCCa’dan 5. Kitap: O Adam Buraya Gelecek!

PuCCa okurları toplaşın, 5. Kitap çıktı.

O Adam Buraya Gelecek!

PuCCa, çıkan 5 kitabından önce blog yazarak duygularını okuyucularıyla paylaşıyordu. Bloğu zamanla daha fazla okuyucuya ulaştı ve günlük tadında devam edecek olan 5 kitaptan ilki Küçük Aptalın Büyük Dünyası’nı yayınladı. Böylece daha çok kitleye PuCCa ismini duyurmuş oldu. İlk zamanlarda yüzünü gizleyerek büyük gizem yaratan PuCCa, 150 bine takipçi sayısına ulaşmıştı.(şimdilerde 1 Milyon’dan fazla takipçisi bulunuyor) Daha sonra sırasıyla Ve Geri Kalan Her Şey, Allah Beni Böyle Yaratmış ve Ay Hadi İnşallah kitaplarını yazdı. Bu kadar popüler olduktan sonra ilk kitabındaki hikaye serbestçe uyarlanarak Hadi İnşallah adıyla sinemaya aktarıldı. Filmde PuCCa’ya Büşra Pekin hayat verdi.

PuCCa, yazdıkları için “Yaşarken hiç komik değildi…” dese de okurları onun hikayelerini okumaya bayılıyor. Ve şimdi son kitabı O Adam Buraya Gelecek, tüm kitapçılardaki yerini aldı.

O Adam Buraya Gelecek kitabından alıntıdır:

İçimde kötü bir his var; sanki her şey iyi olacak.

İstanbul’a doğru yola çıktım. O kadar gerginim ki anlatamam. Bir de beni acil çıkış kapısının oraya oturttular. Önce “Oley be bacaklarımı sonsuzluğa kadar uzatabileceğim alan,” dedim ama hostes gelip üstüme o ağır sorumluluğu yükleyene kadar. Başımıza bir şey gelirse, ben orada durup, insanları tek tek aşağıya atlatacakmışım. Eğer böyle bir sorumluluk almak istemiyorsam yerimi değiştirebilirlermiş. Ya gerçekten uçak düşerse ve herkesin hayatı benim ellerimde olursa…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.