PUBG 2 İçin Kollar Sıvandı! Çok Farklı bir deneyim Sizleri Bekliyor

PUBG 2 Kolları Sıvadı

Dünya üzerinde sayısız kullanıcıya hitap eden PUBG, yepyeni bir deneyime imza atmaya hazırlanıyor. 2021 yılı içerisinde adından oldukça fazla söz ettiren PUBG, sezona özel yeni etkinliklerinin yanı sıra yeni oyun müjdesini verdi! Bu haber, PUBG oyun severleri oldukça fazla sevindirdi diyebiliriz. PUBG 2 ne zaman çıkacak? Çıkış tarihi ne zaman? Gibi sorularını da beraberinde getirdi.

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi büyük bir kitleye hitap etmesi onu ayrıcalıklı kılmaya yetiyor. Daha önce ortaya çıkmış olan bazı sorunlara rağmen en çok tercih edilen oyunlar arasında yer almayı başarıyor. Yeni güncellemeler ile birlikte ortaya çıkmış olan birçok sorun hızlı bir şekilde giderilerek, kullanıcılara sorunsuz bir deneyim sunmaya başladı. Bilgisayar, konsol ve mobil üzerinden oyun imkanı sunan PUBG, yepyeni bir versiyon ile oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

PUBG 2 ismi ile gündeme gelen oyun, 2021 yılının son aylarına doğru kullanıcılarının karşısına çıkacağını belirtiliyor.

PUBG 2

PUBG 2 Ne Zaman Çıkacak?

Oyun severlerin dört gözle beklediği “PUBG 2” merakla beklenmeye başlandı. Çeşitli ve farklı özellikler için çalışmalara başlandığı bilgisi duyuruldu ve bunun yanı sıra; “The Callisto Protocol” isimli yeni bir oyunun piyasaya çıkacağı haberi de ortaya çıktı.. Yapılan habere göre “The Callisto Protocol” oyunu; PUBG evreninde geçecektir.

Bu konuda her ne kadar resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, gelen haberlerin oldukça sağlam kaynaktan geldiğini söylemek isteriz. Ulaştığımız bilgilere göre PUBG 2 oyunu ile The Callisto Protocol isimli oyun tanıtımı; “The Game Awards 2021” etkinliğinde duyurulacaktır. İlk oyununda yakalamış olduğu başarıyı bu yeni oyunlarda yakalayıp yakalayamayacağı merak konusu..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.