Pötikare Pantolon Modelleri

Pötikare desenine sıcak bakıyorsanız bu desenden yapılmış olan sigaret pantolon ve diğer pantolon modelleri ilginizi çekecektir. Genellikle siyah-beyaz renkte olan ve ince ve/veya küçük kareli pantolonları şık bluzlarla, kısa veya uzun hırkalarla kombinleyip ofis kıyafeti olarak kullanabilirsiniz. Pötikare pantolon modelleri arasında farklı renklerde olanları da mevcut; kırmızı, gri veya kahverengi gibi. Kahverengi-uçuk sarı tonundaki bu tarz bir pantolonu krem rengi güzel bir gömlek ve kahve tonunda topuklu ayakkabılarla tamamlayarak gayet şık görünmeniz mümkün.

Siyahlı beyazlı pötikare desenli pantolonlarla yapabileceğiniz en kolay kombin onları siyah bluz ve siyah ayakkabılarla tamamlamaktır. Bacaklarınız kısaysa boyu bileklerde biten veya kapri tarzında olan pantolonlardan uzak durmanızı öneririz; bu boydaki modeller bacakları daha da kısa gösterir. Fular yaka bluz ile giyilen yüksek belli ve bol paçalı bir pötikare pantolon işyeri şıklığınız için güzel bir seçim olabilir. Bluzu pantolonla zıt bir renkten seçerek her iki parçanın da göze çarpmasını sağlayabilirsiniz. Bu desenle tasarlanmış streç pantolon modelleri biraz uzun ve dökümlü bluzlarla daha güzel durur. Mavi beyaz renklerdeki pötikare pantolonunuzu mavili siyahlı bir bluz ve siyah ayakkabılarla kombinleyerek çarpıcı bir görünüm oluşturabilirsiniz. Kırmızı tonlarındaki bu tarz pantolonlar ise siyah ve gri parçalarla tamamlanabilir. Beyaz gömlek, altından gömleğin eteklerinin göründüğü kısa bir siyah kazak ve siyah-beyaz pötikareli pantolonla son derecede şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu desendeki gri pantolonlar siyah veya kırmızıyla kombinlendiğinde güzel duracaktır.

potikare-pantolon-modelleri-1

Picture 1 of 15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.