Popüler İPhone Uygulamaları

Google Play veya App Store da bir uygulama ararken hep popüler öneriler kısmına girip bir çok uygulama içinde kendimizi kaybediyoruz ve telefonumuzun içinde bir sürü gereksiz uygulamalar yerini alıyor.

Bu sebeple App store da önerilen kısmında gözden kaçırdığınız klasik herkesin bildiği uygulamaların dışında İphone uygulamalarını buradan bulabilirsiniz. Birbirlerinden farklı ücretsiz olan bu 4 uygulamaya göz atabilirsiniz.

Thunderspace (Ücretsiz)

Arayüzü İOS 7 yi andıran bu uygulama oldukça dikkat çekiyor. Yağmur, gök gürültüsü tarzı sesleri gerçeğe en yakın şekilde sunuyor.

Heard (Ücretsiz)

Bu uygulama 5 dakika öncesinde işittiğiniz konuşulan sesleri kayıt etmeye yarıyor. Heard, açtığınız  andan itibaren etraftaki bütün sesleri algılayıp yalnızca istediğiniz sesleri İphone a kayıt altına alıyor. Bu uygulama ücretsizdir. 12 saniye kadar bir süre ile kayıt etme özelliğine sahip.

Grid (Ücretsiz)

İPad de de olan bu uygulama kişi ve ortam bilgilerin yanında resimlerinizin hepsini aynı yerden düzenleyebilmenizi sağlayan bir uygulamadır.

Frontback (Ücretsiz)

Instagram tarzı bilinen fotoğraf uygulamalarından bıktıysanız hem ön hem de arka kamerası ile aynı kare içinde çekim yapabilme özelliğine sahip bu uygulamayı kullanmanızda yarar var. Ayrıca hem eğlenceli hem de ücretsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.