Pis Yedili Yeniden Mi Başlıyor?

Pis Yedili yeni bölümleriyle yeniden Show TV’de yayınlanacak.
Gani Müjde’nin yapımcılığındaki dizi, yayın günlerinin değişikliği ve reyting düşüşlerinden dolayı yayından kaldırılmıştı. Ama dizinin çekilen birçok bölümü yayınlanamadan final yaptı. Show TV’de çekilen ve yayınlanmayan bölümleri yaz aylarında yayınlamaya karar verdi.

Pis Yediliyi birçok insan “kim izliyor bu diziyi” diye düşünse de dizinin Facebook sayfasındaki takipçi sayısı ve diğer sosyal medya hesaplarındaki hayran sayısı ile en çok konulan dizilerden biri olmuştu.

2011 senesinden beri Gani Müjdenin kaleme aldığı Pis Yedili, hedef kitlesi olarak gençlere hitap ediyor denilse de en fazla çocuk izleyicisinin bulunduğu bir dizi. Bu yüzden de dizi izlemeyen gençlere ve seçici bir nesile hitap eden diziler bir bir yayından kaldırılırken Pis Yedili 4 sezon devam etmeyi başardı. Böylelikle her hafta reyting sıralamasında ilk 20’de yer aldı. Dizinin tekrarları Doktorlar misali Show Tv’yi esir almışken reytingler iyi sonuçlar verdi ki elde kalan bölümleri yayınlama kararı alındı.

Dizinin yayınlanmayan bölümleri bundan böyle Salı akşamları saat 20:00’da Show Tv’de yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.