Peki Ben Şimdi Ne Yiycem?

İnsanlarımız çoğu fazla kilolarından şikayetçi. Özellikle de kadınlar. 2 kilo fazlası olsa hemen ölüm diyetine giriyorlar. Her türlü diyet önerisini deniyor, başarılı oluyor yada olamıyorlar. “Peki Ben Şimdi Ne Yiycem?” kitabı okuyucuyu hem eğlendirmek hem de beslenme konusuna başka bir açıdan yaklaşmayı hedefliyor.

Kitap, uzman diyetisyen Simge Çıtak ile Twitter fenomeni ve Erkek Dedikodusu kitabının yazarı French Oje’nin ortak çalışması. French Oje kadınların zayıflama konusundaki hikayelerini anlattı. Simge Çıtak ise kadınların sorunlarına çözüm üretmek amacıya bu kitabı çıkardı. Kitapta insanların beslenme ile ilgili doğru bildikleri yanlışlar da yer alıyor. Diğer diyet kitaplarından çok farklı olan Peki Ben Şimdi Ne Yiycem?, kilo vermek için her yolu deneyen ve sonuç alamamış kişilere ilaç gibi gelecek. 21 kadının hikayesinin çoğunda kendinizi bulacaksınız.

Kitap, Okuyan Us yayınevinden çıktı. Kitabın ortaya çıkmasına vesile olan French Oje ve Simge Çıtak, en başta birbirleriyle Diyetisyen ve danışanı şeklinde tanışıyorlarmış. Daha sonra yakın iki arkadaş olan ikili Peki Ben Şimdi Ne Yiycem? Kitabını ortaya çıkardılar. Hangi yemeklerin uyku kaçırdığı, farkında olmadan nasıl kilo alınır ve vücudun durduk yere neden şiştiği gibi bir çok şeyin cevabını da kitapta bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.