Patron Mutlu Son İstiyor’un Patronu Bakın Kim Çıktı?

Beyaz Show’un dün akşamki bölümünde ilginç anlar yaşandı. “Patron Mutlu Son İstiyor” filminin oyuncuları Tolga Çevik, Ezgi Mola ve Murat Başoğlu gibi isimlerin konuk olduğu Beyaz Show’a bir de filmdeki patron rolünü üstlenen Ferruh Yenidoğan’da konuk oldu.

İlk reklama kadar her şey yolundaydı. Beyaz Show’un ilerleyen saatlerinde Ferruh Yenidoğan’ın yaptığı sürpriz herkesi şaşırttı.

Ferruh Yenidoğan aslında Tolga Çevik’miş!

Tolga Çevik katıldığı her programda filmle ilgili bir ayrıntıyı belirtiyordu. Patron Mutlu Son İstiyor filminin patron rolünü kimin oynayacağını bir türlü bulamadıklarını ve Kapadokya’da tanıştıkları Ferruh Yenidoğan adında birinin bu rolü oynaması için teklif ettiklerini açıklamıştı. Ama meğer Ferruh Yenidoğan diye biri yokmuş. Plastik makyaj yapılarak patron rolünü oynayan kişi Tolga Çevik’miş.

Gayet normal bir şekilde Beyaz’ın sorduklarına cevap verdi ve kimse bir şey anlamadı. Filmin fragmanını ve filmi izleyen kişiler bile bu ayrıntıyı fark etmediler.

Beyaz Show’da bir anda yüzündeki maskeyi çıkaran Ferruh Yenidoğan’ın içinden Tolga Çevik çıktı. Bir anda tüm stüdyo şaşkınlığa uğradı. İşin komiği filmde oynayan Murat Başoğlu’nun bile bu durumdan haberi yoktu.

Dün akşam Beyaz Show’da yaşanan bu ilginç anları buradan izleyebilirsiniz.
http://www.youtube.com/watch?v=-BCbZc3wmWI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.