Patron Mutlu Son İstiyor!

Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın başrollerini paylaştığı senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı “Patron Mutlu Son İstiyor” filmi yeni yılın ilk günü 1 Ocakta vizyona girdi.

Film Kapadokya’da çekildi. Film Tolga Çevik’in oynadığı Sinan karakterinin komedi filmi yazmak için Kapadokya’ya gönderilmesiyle başlar. Zamanı kısıtlıdır ve filmi mutlu bir sonla bitirmelidir.

Filmi izlemek isteyenlere film hakkında birkaç ufak tüyo…

Görsel açıdan zengin bir film olmuş. Kapadokya’nın bütün güzel yerleri kullanılmış. Filmden sonra gidip görmek isteyeceğiniz kesin. Filmdeki patron rolündeki adamın aslında oyuncu olmadığını, Kapadokya’da  tanışıp patron rolünü ona verildiğini öğrendiğimde çok şaşırmıştım. Çünkü filmdeki en iyi oyunculuk sergileyenlerden biriydi. Çok komikti bir kere ve doğaldı. Ezgi Mola her zamanki gibi çok şirin ve sempatik tavırlarıyla kendini izlettiriyordu. Tolga Çevik zaten adamım! Ona söyleyecek lafım yok.

Film ne derece komik?

Patron Mutlu Son İstiyor filmi, 10 üzerinden 10 bir film değil tabiki. Hatta bana göre Tolga Çevik’in bir önceki filmi Sen Kimsin daha komik ve akıcı bir filmdi. Bu filmin senaryosunu Yılmaz Erdoğan yazdığı için midir bilmiyorum ama bu durağanlık mevcuttu.

Beklentiler yükseltilmedikçe filmden çıktığınızda eğlendiğinizi hissedebilirsiniz. Tolga Çevik’in sakarlıkları ve saf halleri her zaman sevildi zaten. Romantik komedi tadında filmleri seviyorsanız gidip izlemelisiniz.

Patron Mutlu Son İstiyor filminin fragmanını burada izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.