Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix’te!

Bu senenin ses getiren filmleri arasında yer alan Organize İşler Sazan Sarmalı, hala vizyonda olmasına rağmen Netflix’te yayınlanmaya başladı. En popüler dizi izleme platformlarından biri olan Netflix, Organize İşler Sazan Sarmalı filminin yayında olduğunu dün itibariyle resmi sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Yılmaz Erdoğan, Ezgi Mola, Kıvanç Tatlıtuğ ve Bensu Soral gibi isimlerin başrollerini paylaştığı film, 3 haftadır vizyonda ve 2 Milyondan fazla izlenerek oldukça başarılı bir sonuç elde etti. Durum böyleyken online olarak izlenime açılması, herkeste bir şok etkisi yarattı. Filmin izlediği bu yol, sinema sektöründe de bir ilki yaşatmış oldu. Film, Netflix üzerinden yayınlanmaya başladıktan sonra eleştiri yağmuruna tutuldu. Sinemada izleyenler boşuna para verdiklerini dile getirirken, izlemeyenler ise artık sinemaya gitmeye gerek kalmadığını belirtti.

Son dönemde çok fazla tartışılan patlaşmış mısır ve bilet fiyatları hakkında Yılmaz Erdoğan’ın ilginç açıklamaları olmuştu. Bu sorunun çözülmemesi halinde Organize İşler Sazan Sarmalı filminin beyazperdede değil de Netflix gibi dijital platformlardan izlenebileceğini söylemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.