Opera 11.60 Hazır

Opera Software’ın kullanıcılarına sunduğu Opera İnternet Tarayıcısı 11.52 sürümünden 11.60 sürümüne güncellendi.Tahmin edeceğiniz gibi yeni özellikler de eklendi (Chrome’un küçük yeniliklerle ana sürüm atlamasının aksine).İşte yeni sürümde göz çarpanlar ve indirme adresi yazımızın devamında ;

 Tuna 11.60 Final

Yeni Opera’nın kod adı Tuna.Beta derlemeleri ve RC sürümlerinden sonra Final sürüm gecikmedi.Kullanıcılarına verdiği sözleri yerine getirmeyi seven Opera Software yeni yıldan önce ve Opera 12’den önce 11.60 sürümünü indirmeye sunacağını söylemişti.

Opera Mail 

Kuşkusuz Opera kullanıcılarının sevdiği özelliklerin birisi de Opera E-Posta’dır.11.60 ile yenilenen Opera Mail yeni temaya ve özelliklere kavuştu.

Yapılan değişikliklerle beraber postalarınızı iki satırlı olarak ön izleyebilirsiniz. Ana ekranda kolayca gruplandırma yapabilir ve görünümünü değiştirebilir ve postalarınızı iğneleyebilirsiniz

Yenilenen Adres Çubuğu

Yeni gelen yıldız butonuyla favori sitelerinizi kolayca yer imlerine ve hızlı erişime ekleyebileceksiniz.Yapacağınız tek şey rutin web gezintinizde yıldıza tıklamak ve favorilere kaydetmek olacak.

 

 Düzeltilen Tema

11.50 ile gelen Featherlight bir sonraki aşamasına ulaştı. Simgeler düzenlendi, renkler düzenlendi, hatalar giderildi ve daha modern bir görünüme kavuşuldu.

Ve HTML5 performansı ve birçok küçük yenilik Opera 11.60 ile sizleri bekliyor.

Bazı web sitelerinde gezinti hızınızım bariz arttığını hissedeceğiniz yeni HTML 5 motoru göz dolduruyor.

Varolan Operanızı güncellemek için Opera Menüsü > Yardım > Güncelleme için denetle yolunu izleyin.

Opera İnternet Tarayıcısının sitesini ziyaret etmek ve tarayıcıyı indirmek için tıklayın. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.