Onur Ünlü’den Yeni Dizi – Beş Kardeş

Onur Ünlü, yepyeni bir dizi projesi ile geri dönüyor. Leyla ile Mecnun dizisinin kemik kadrosunu yeniden bir araya getirecek olan dizinin adı Beş Kardeş…

Beş Kardeş dizisinin Kanal D’de yayınlanması planlanıyor. Dizinin kadrosuna katılan yeni oyuncular bulunuyor. Onlardan biri de Kara Para Aşk dizisinden ayrılan Serkan Kuru. Yalan Dünya dizisinin Açılay’ı Nihal Yalçın, Gizem Erdem ve Serdar Orçin de diziye dahil olan isimlerden.

Dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Yönetmenliğini Onur Ünlü’nün yapacağı Beş Kardeş dizisinin baş rollerinde Serkan Keskin, Osman Sonant ve Tansu Biçer yer alıyor. Dizide yer alması beklenen Cengiz Bozkurt, Ben de Özledim’de olduğu gibi Beş Kardeş’de de yer almıyor. Dizi, birbirinden zıt 5 kardeşin hikayesini anlatacak. Serkan Keskin, diğer 4 kardeşin en büyük abisi rolünde. Beş Kardeş, isminden dolayı Kardeş Payı dizisine mi benzeyecek acaba diye düşündürtüyor. Genel konsept olarak benzerlikler taşısa da dizinin konusu farklı olacak. Dizinin ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.