Olur Olur Film Yorumları

Güldür Güldür tiyatro show’unu izlemeyen yoktur herhalde. İlk olarak Beşer Beşer olarak yola çıkan ekip, daha sonra İnsanlar Alemi ve en son olarak da Güldür Güldür adıyla tiyatro oyunlarını televizyon ekranlarına taşıdılar. O ekipten Alper Kul, eşi Aylin Kontante ve Onur Buldu gibi isimlerin de rol aldığı Olur Olur filmi yine güldürmek için yola çıkıyor.

Güldür Güldür izleyicisi olarak bu filmi izlerseniz eğer beklenti oldukça yüksek olacaktır. Orada izleyip güldüğümüz diyalogların yarısı bile filmde bulunmuyor. Film, içine kapanık ve küçüklüğünden beri müzikle ilgilenen, aynı zamanda eczanede çalışan Ali’nin hikayesini anlatıyor. Klasik bir konu olarak ezik bir tipken finalde yükselişe geçen bir karakter gösteriliyor.

Filmde çok fazla cinsellik içeren espriler yer alıyor. Bu da izleyici oldukça rahatsız ediyor. Hal böyle olunca bu esprileri diyaloga dökebilmek için sayısız küfürde ona eşlik ediyor. Filmin tek güzel tarafı geçtiğimiz günlerde vefat eden Cigüli’nin filmde yer alması. Onun haricinde birçok ünlü de filmde konuk oyuncu olarak yer alıyor. Bunlar filmin en iyi yanlarını oluşturuyor.

Filmi izlemeyi düşünenlere iyi seyirler dilerim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.