O Ses Türkiye’de Şok!

O Ses Türkiye yarışmasında dün yayınlanan bölümünde tuhaf anlar yaşandı. Jüri üyesi Athena Gökhan’ın dönmesine rağmen yarışmacı sahneyi terk etti.

Star TV’de ekrana gelen Acun Ilıcalı’nın sunduğu Hadise, Murat Boz, Ebru Gündeş ve Athena Gökhan’ın jürilik yaptıkları O Ses Türkiye de dün akşam herkes gerildi.

Suriyeli olan Filiz Birdir, Orhan Gencebay’ın “Dilenci” şarkısını söyledi. Filiz Birdir’e yalnızca Athena Gökhan döndü. Yorumlarda ise Ebru Gündeş ‘senin tarzına benzer sesler benim takımıma olduğu için geri dönmedim. Daha yumuşak sesli hali daha iyi olabilirdi. Biraz yumuşak söyleyebilirdiniz. Döver gibi söylediniz. Sever gibi söyleyeceksiniz. Bunu ilk başlarda bana da söylerlerdi’ şeklinde konuştu.

Sahneyi terk etti!

Athena Gökhan yarışmacı Filiz Birdir’in sesin çok beğendiğini söyleyerek takımına katılacağı için mutlu olduğunu söyledi. Bunun üzerine yarışmacı özür dileyerek mikrofonu bırakıp gideceğini belirtti. Acun Ilıcalı ve jüri üyeleri ne olduğunu anlayamayarak neden gittiğini sorduklarında ise ‘Ebru Gündeş’in yaptığı yoruma saygı duyduğunu, ona bunun daha önce de birçok kişinin söylendiğini ama tarzından ve tavrından ödün vermeyerek hep bu şekilde okumayı tercih ettiğini’ söyleyerek yarışmayı terk etti.

Ebru Gündeş’in yaptığı eleştiriye mi alındı yoksa tek bir jüri üyesinin dönmesi ve üstelik tarzına uzak olan Athena Gökhan’ın dönmesinden dolayı mıdır bilinmez ama dikkat çekmeyi başardı.

İşte o anlar…

http://www.youtube.com/watch?v=HjROVSxgnmg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.