“Notice Turkish Directioners” TT Oldu!

Türk Directioner‘ların “bizi dikkate alın” çağrısı, “Notice Turkish Directioners” başlığıyla Dünya TT listesine girdi. 5 erkekten oluşan bir müzik grubu ( One Direction ). Sizler için merak ettik paylaşıyoruz. Dikkat çekmeye çalışıyorlar anlaşılan.

 

 

 

4 Yorum

 1. Çınar Göksu Cevapla

  Zayn birini Müslüman yapmaya çalışsaydı grubun diğer dört üyesinden başlardı. Bence en büyük desteği Liam,Niall,Louis ve Harry vermeli.Ve onların Zayn’in dinine (gururla söylüyorum Müslümanlığa) saygı duyduklarına adım gibi eminim.

 2. Çınar Göksu Cevapla

  Bu hakaret bir Müslüman gazeteciden diğer dört Hristiyan üyeye bile yapılsa onların arkasında olacağımızı biliyorum.İnançlarımıza bağlı ve inançlara saygılıyız.

 3. Mrs. Tomlinson Cevapla

  kimmiş gerçek Directioner anladık şimdi. Bende belki up all night var , dev 1D saatim de var, belki take me home basılmış kupam da var ama nerde benim yearbook um nerde ebnm dare to dream iim? siz alın ordan tabi gitin konserlere ordan bize mesaj atın siz gerçek directioner değilsiniz diye…Ama size tek bir yanıtım var:
  Hoşşşt **** gidin adi köpekler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.