Netflix Gerçek Yayın Hayatı İçin Start Verdi!

Netflix Gerçek Yayın Hayatına Başlıyor

Netflix gerçek yayın hayatına başlayarak, 24 saat yayın müjdesini verdi. Netflix Direct modu olarak karşımıza çıkan bu yenilik, Fransa’da denenmeye başladı. Son yılların en çok izlenme sayısına ulaşan Netflix, sürekli yeni filmleri ve dizileriyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Büyük bir kitleye sahip olmasıyla birlikte, televizyonlaşmaya karar veren platform, artık yayınlarını tv ekranları üzerinden yapacaktır.

Ne izleyeceğine karar veremeyen kullanıcılar için bu yenilik, oldukça iyi düşünülmüş ve yapılacak bu yenilikle birlikte; birçok yeni dizi ve film, tv üzerinden izleyenlerine sunulabilecek. Daha önce birçok yönetmen tarafından eleştiri yağmuruna tutulan Netflix, bu yeni mod ile bu eleştirileri de ortadan kaldırmış olacak. Kesintisiz yayın hayatına başlamasına sadece sayılı günler kaldı!

Netflix Direct Ne Zaman Başlıyor?

Geleneksel yayın hayatından sıkılan izleyiciler, özgürlüğün ve kendilerine uygun yayınları izleyebilme rahatlığına kavuşabilmesi büyük bir ayrıcalıktır. Netflix’in başlatmış olduğu bu sistem, dünya üzerinde büyük beğeniye ulaşmış ve kullanıcılar üzerinde de büyük bir etki oluşturmayı başarmıştır. Mecburi bırakılmadan özgürce izlemenin keyfine varan kitle, Netflix ile bir bütün haline gelmiş olup, geleneksel yayından uzaklaştıkları açıkça ortadadır.

Netflix Gerçek Yayın Hayatı İçin Start Verdi!

Netflix Gerçek Yayın Hayatı İçin Start Verdi!

Tüm bunları göz önünde bulundurarak TV üzerinden yayın hayatına başlayacak olan Netflix, Kasım ayı içerisinde testlerine başlamış ve testlerin bitmesiyle birlikte, ilk yayın hayatına Fransa’da başlayacağını belirtti. Şu an için direct erişimi sadece internet üzerinden sağlamakta ve bu hizmetin diğer ülkelerde kullanılıp, kullanılmayacağı henüz bilinmiyor.

Bu konuda çalışmalarını sürdüren kuruluş, atacakları bu adım sayesinde daha fazla kitleye ulaşacaklarını açıklıyor. Gerçek zamanlı yayın hayatına her ne kadar olumlu yönde bakılıyor olsa da, ulaşılacak olan başarı hâlâ merak konusu.. Bu yayının, Netflix’in kaderini belirleyeceği açıkça ortada ve aynı zamanda başarıya ulaşabilirse, birçok yerel kanalı geride bırakabileceğini de belirtmek isteriz.

Bu konudaki düşüncelerinizi aşağıya yorum olarak bırakabilir, benzer ve farklı fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.