Nejat İşler’in Son Durumu Nasıl?

Genel 19 Ocak 2014 - 21:04 641 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Nejat İşler’in Son Durumu Nasıl?

Nejat İşler’in sağlık durumunun dün akşam kötüye gittiği açıklandı. Twitter üzerinden birçok sanatçı arkadaşı ve onu seven hayranları Nejat İşler’in yaşaması için dualar ettiklerini dile getirdi.

Peki Nejat İşler’in son durumu nasıl?

Şuanda Bodrumda bir hastanede yoğun bakımda olan Nejat İşler’in uzun bir süredir siroz hastalığıyla mücadele ettiğini biliyoruz. Tedaviyi reddettiği için hastalığı kötüye gitti ve şuanda durumu kritik. Çevresindeki insanlara “Genç öleyim, cesedim yakışıklı olsun” dediği hala hatırlanıyor. Alkol bağımlılığı yüzünden ciğerleri iflas eden Nejat İşler’in durumuna üzülenlerin yanı sıra “kendi etti kendi buldu” diyenlerde oldukça fazla. Ne olursa olsun hiçbir bedel insanın canından kıymetli olmamalı…

Kurabiye Fincan

Hastaneden yapılan ilk açıklama ise şöyle;

“Muayene ve tıbbi tetkikler sonrasında hastamızda, şiddetli akciğer enfeksiyonuna bağlı solunum yetmezliği ve enfeksiyonun çok ilerlemiş olmasına bağlı olarak septik şok tablosu saptandı. Septik şok, çoklu organ yetmezliği ile seyreden ve yüksek hayati riskin oluşabildiği klinik bir tablodur. Bu tanı sonucunda tedavisi, yoğun bakım ünitesinde devam ettirilmektedir. Hastamızda gelişen septik şok sonucunda akciğerleri çok ciddi şekilde etkilenmiştir. Aynı zamanda böbrekler, kalp ve kan hücrelerinin ve karaciğerin de bu durumdan etkilendiği tespit edilmiştir. Solunum cihazına bağlı olduğu için uyutulan hastamızın tedavisi halen yoğun bakım ünitesinde devam etmektedir. Hastamız, göğüs hastalıkları, yoğun bakım, enfeksiyon hastalıkları, gastroenteroloji ve kardiyoloji uzmanları tarafından takip edilmektedir.”

Nejat İşler’in durumunu öğrenen birçok ünlü isim hastaneye akın etti. Ayşe Özyılmazel, Derya Şensoy, Fikret Kuşkan ve Dost Elver gibi isimler o ünlüler arasında.

Nejat İşler’in son durumunda ise olumlu gelişmeler var. Kan değerlerinin normale yaklaştığı ve iyiye gidişatın olduğu açıklandı.

Umarım en yakın zamanda sağlığına kavuşur…


Funda
funda_muslu@hotmail.com

İstanbul doğumlu, sinemayla yakından ilgilenen ve keyifli yazılar paylaşmaya çalışan bir kimyacı..

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hayat Sigortası Neden Önemli?

Hayatta beklenmedik durumlar yaşanmasını önlemek elbette mümkün değil. Ancak bu du...

İş Bulmanın Kolay Yolu

İşsiz kaldığınız dönemlerde yeni bir iş bulmak için pek çok farklı yolu deniyor ol...

Ali Atay’ın Yeni Filmi Cinayet Süsü’nün Fragmanı Yayınlandı!

Ali Atay'ın yönetmenliğini üstlendiği, aynı zamanda Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi ile ...

Kredi Notu Nasıl Hesaplanır?

Kredi notu, bankalarda bulunan geçmişinizin değerlendirilerek puanlanması ile oluşturulur. Bankanız borçlar...

BU MAKALEYE YORUM YAP