Nadide Hayat Film Yorumları

Çağan Irmak’ın yeni filmi Nadide Hayat, bugün itibari ile vizyona girdi. Çağa Irmak, kalemine sonsuz güvendiğimiz ve ne yaparsa yapsın izleyeceğimiz bir isim. Çoğunlukla duygu yüklü filmleriyle içimizi parçalamayı başarmış, yani en zorunu gerçekleştirmiş bir yönetmen o. Yeni filmi Nadide Hayat ile farklı duyguları işleyen Irmak, her zamanki gibi izleyicisini etkilemeyi başarıyor.

Filmde Demet Akbağ, Yetkin Dikinciler ve Sadi Celil Cengiz gibi oyuncular yer alıyor. Nadide Hayat, Demet Akbağ’ın canlandırdığı Nadide karakterinin yaşamına odaklanıyor. Nadide, 60 yaşından sonra eşini kaybeden bir kadın. Hayatı boyunca başka insanların istediklerini gerçekleştirmiş bir birey. Ve artık kendi hayatını yaşamanın vakti geldiğini düşünüyor. Evet, bu yaş 60 bile olsa…

Rol aldığı birçok filmde olduğu gibi bu filmde de Demet Akbağ bütün hikayeyi üstleniyor. Filmdeki yan roller ise tam tadında ve istenilen düzeyde. Film sonunda güzel bir duygu içinizi kaplıyor. Hal böyle olunca filmde pek bir numara yok diye düşünmeyin. Yani bir sürprizi ve az da olsa heyecanı yok mu diyebilirsiniz. Aslında finale yakın küçük sürprizler de bulunmuyor değil. İzleyin görün diyorum. Kısaca Çağan Irmak bu defa ağlatmak yerine güldürmeyi tercih ediyor. Siz de keyifli zaman geçirmek için Nadide Hayat’ı izleyebilirsiniz.

İyi seyirler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.