Müzik Ekipmanları Nereden Alınır?

Pratik Bilgiler 15 Haziran 2014 - 16:58 1193 KEZ OKUNDU 6 YORUM YAPILDI

Müzik Ekipmanları Nereden Alınır?

Müzik ruhu dinlendirir, duyguları besler. Müziğin etkileyiciği ise enstrümanlarla ilişkilidir. Bu sebeple müzik ekipmanlarını edinebileceğiniz bir web sitesini sizlerle paylaşacağız.

Birçok çeşit ve hesaplı fiyatlar ile çalışmalarını sürdüren MüzikBakkal, 2011 yılında kuruldu. 2013 yılında sanal mağazasını açan MüzikBakkal, sadece  ekipman satışı yapmakla kalmıyor bu işle ilgilenen amatör kişilere de yardımcı oluyor. Bu doğrultuda toplumun toplumun müzikal gelişimine de katkıda bulunmak isteyen site müzisyenleri de desteklemektedir.

MüzikBakkal’ın kuruluşu da müziğe ilgili kişilerin girişimiyle oluşmuştur. Bu ilgi kapsamında müzikal anlamda yaşanan sıkıntıları ve her türlü gereksinimleri gidermek isteyen ekip 2013 yılında resmi anlamda sanal mağazasını oluşturdu.

Kurabiye Fincan

Müzik için her türlü ekipmana sanal dükkanında yer veren grup; DJ ürünleri, stüdyo ekipmanları, çocuk enstrümanları, el yapımı enstrümanlar, kulaklıklar ve daha bir çok ürüne MüzikBakkal’da yer vermektedir. Bu ürünler hakkında her türlü özellik bilgileri, ayrıntılı tanımlar da ürünlerin açıklamasında yer almakta, kullanıcılar bilgilendirilmektedir.

Amatör olarak müziğe başlangıç yapan herkesin genelde ilk enstrümanı olan gitar ve kemanlar da sitenin en geniş ürün bölümünü oluşturuyor. Her türlü gitar fiyatları ve keman fiyatlarını bulabileceğiniz MüzikBakkal’da ürünleri kriterlerinize göre sıralayabilir, sizin için en uygun ekipmanı seçebilirsiniz.


ETİKETLER:
Sinan
sinanguzel01@hotmail.com

Özel sektör çalışanı, internet sever, Ç.Ü. mezunu. Biraz futbol, biraz web, biraz teknoloji derken her şeyden bir şey...

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eğitim Sigortası Neden Önemli?

Eğitim uzun süre devam eden bir süreçtir. Çocuğunuzun eğitimi nasıl bir yaşam süre...

Soğuk Algınlığına İyi Gelen Çaylar

Havanın bir sıcak bir soğuk olduğu şu günlerde ne giyeceğimize karar vermeden dışarı çıkıp soğuk almamak el...

Artık Hiçbir İndirim Kaçırılmayacak

İşletmelerdeki çeşitli indirimleri veya kampanyaları nasıl takip edebilirsiniz? Eğer özel olarak ilgi alanı...

Zingat Ayrıcalıkları ile Kolayca Ev Sahibi Olun!

Doğuş Grup ve REIDIN işbirliği ile kurulan seçkin platform Zingat, geçmişten beri gerek köklü bilgisi gerek...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU MAKALEYE YAPILAN YORUMLAR ( 6 )

 • Ezgi Gürel 20 Haziran 2014 / 11:53 Cevapla

  Az önce erkek arkadaşıma gitar askısı aldım siteden çok sevindi 🙂 Müzikten hiç anlamam, telefonla aradığımda fikri de oradaki arkadaş verdi . İşi iyi biliyorlar :))) teşekkürler

 • Maksut Eroğlu 26 Haziran 2014 / 11:47 Cevapla

  Telefonla aradığımda hemen muhattap buldum karşımda… 10 numara 5 yıldız… Eskişehir e aynı gün gönderim yaptılar ertesi gün elime ulaştı… Kargo paketini çok abartmışlar ama 🙂 2 saat açmakla uğraştım. ( gitar pedal ve kablo aldım. )

 • Buğra 15 Temmuz 2014 / 10:45 Cevapla

  Bazı ürünlerde çeşit çok az ama genellikle kaliteli ürünler var. Soru sorduğunuzda çok hızlı geri dönüş yapıyorlar. Sanırım yeni açıldığı için bakalım uzun süre devam ettirebilecekler mi ? Siparişleri 2 günde gönderiyorlar daha hızlı olabilirler .

 • Cem Aktuna 01 Eylül 2014 / 14:31 Cevapla

  Deneme amaçlı sipariş ( pena takımı ve gitar teli ) verdim ertesi gün elime ulaştı. Fender almayı planlıyorum ve siparişini buradan verebilirim . Site genel olarak iyi ve içerikler çok düzgün. Acaba yanlış bilgi var mı kuşkusuna kapılmıyor insan. Yorum yazmaya değer bir site

 • ozan 14 Ekim 2014 / 09:35 Cevapla

  işi sadece ticarete dökmemişler. bilgilendirme amaçlı bir sürü siteleri var.

 • Kerimcannnn 21 Ocak 2015 / 15:12 Cevapla

  stüdyo seti siparişi verdim çalıştıramadım önce mikrofonu gönderdim test ettiler ondan sorun kaynaklanmıyormuş daha sonra ses kartını gönderdim test ettiler sorun ondan da değilmiş. 2 hafta iletişim halinde kaldık , gece 10 da teknik destek ekibinden mehmet bey aradı ve sorunun kablodan olduğunu söyledi . tam anlamıyla benden kaynaklanan bir sorundu 🙂 ama kendilerine çok teşekkür ederim. hiç şüpheniz olmasın mükemmel bir firma . yani kabloyu yaptırdığım elektrikçi XLR kabloyu 2 yollu kablodan yedirmeye çalışmasaydı bana hiç sorun yaşamayacaktım ama gercekten hayran kaldım ve üşenmeden buraya bile yazıyorum.