Müzik Ekipmanları Nereden Alınır?

Müzik ruhu dinlendirir, duyguları besler. Müziğin etkileyiciği ise enstrümanlarla ilişkilidir. Bu sebeple müzik ekipmanlarını edinebileceğiniz bir web sitesini sizlerle paylaşacağız.

Birçok çeşit ve hesaplı fiyatlar ile çalışmalarını sürdüren MüzikBakkal, 2011 yılında kuruldu. 2013 yılında sanal mağazasını açan MüzikBakkal, sadece  ekipman satışı yapmakla kalmıyor bu işle ilgilenen amatör kişilere de yardımcı oluyor. Bu doğrultuda toplumun toplumun müzikal gelişimine de katkıda bulunmak isteyen site müzisyenleri de desteklemektedir.

MüzikBakkal’ın kuruluşu da müziğe ilgili kişilerin girişimiyle oluşmuştur. Bu ilgi kapsamında müzikal anlamda yaşanan sıkıntıları ve her türlü gereksinimleri gidermek isteyen ekip 2013 yılında resmi anlamda sanal mağazasını oluşturdu.

Müzik için her türlü ekipmana sanal dükkanında yer veren grup; DJ ürünleri, stüdyo ekipmanları, çocuk enstrümanları, el yapımı enstrümanlar, kulaklıklar ve daha bir çok ürüne MüzikBakkal’da yer vermektedir. Bu ürünler hakkında her türlü özellik bilgileri, ayrıntılı tanımlar da ürünlerin açıklamasında yer almakta, kullanıcılar bilgilendirilmektedir.

Amatör olarak müziğe başlangıç yapan herkesin genelde ilk enstrümanı olan gitar ve kemanlar da sitenin en geniş ürün bölümünü oluşturuyor. Her türlü gitar fiyatları ve keman fiyatlarını bulabileceğiniz MüzikBakkal’da ürünleri kriterlerinize göre sıralayabilir, sizin için en uygun ekipmanı seçebilirsiniz.

6 Yorum

 1. Ezgi Gürel Cevapla

  Az önce erkek arkadaşıma gitar askısı aldım siteden çok sevindi 🙂 Müzikten hiç anlamam, telefonla aradığımda fikri de oradaki arkadaş verdi . İşi iyi biliyorlar :))) teşekkürler

 2. Maksut Eroğlu Cevapla

  Telefonla aradığımda hemen muhattap buldum karşımda… 10 numara 5 yıldız… Eskişehir e aynı gün gönderim yaptılar ertesi gün elime ulaştı… Kargo paketini çok abartmışlar ama 🙂 2 saat açmakla uğraştım. ( gitar pedal ve kablo aldım. )

 3. Buğra Cevapla

  Bazı ürünlerde çeşit çok az ama genellikle kaliteli ürünler var. Soru sorduğunuzda çok hızlı geri dönüş yapıyorlar. Sanırım yeni açıldığı için bakalım uzun süre devam ettirebilecekler mi ? Siparişleri 2 günde gönderiyorlar daha hızlı olabilirler .

 4. Cem Aktuna Cevapla

  Deneme amaçlı sipariş ( pena takımı ve gitar teli ) verdim ertesi gün elime ulaştı. Fender almayı planlıyorum ve siparişini buradan verebilirim . Site genel olarak iyi ve içerikler çok düzgün. Acaba yanlış bilgi var mı kuşkusuna kapılmıyor insan. Yorum yazmaya değer bir site

 5. Kerimcannnn Cevapla

  stüdyo seti siparişi verdim çalıştıramadım önce mikrofonu gönderdim test ettiler ondan sorun kaynaklanmıyormuş daha sonra ses kartını gönderdim test ettiler sorun ondan da değilmiş. 2 hafta iletişim halinde kaldık , gece 10 da teknik destek ekibinden mehmet bey aradı ve sorunun kablodan olduğunu söyledi . tam anlamıyla benden kaynaklanan bir sorundu 🙂 ama kendilerine çok teşekkür ederim. hiç şüpheniz olmasın mükemmel bir firma . yani kabloyu yaptırdığım elektrikçi XLR kabloyu 2 yollu kablodan yedirmeye çalışmasaydı bana hiç sorun yaşamayacaktım ama gercekten hayran kaldım ve üşenmeden buraya bile yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.