Mutlu Ol Yeter Yayından Kaldırıldı!

Ali Atay, Aslı Enver ve Ertan Saban’ın başrollerinde yer aldığı Mutlu Ol Yeter dizisi yayından kaldırıldı. Dün akşam yayınlanan 7. Bölümü ile son kez ekranlara gelen dizi, düşük reytinglerin kurbanı oldu.

Çok fazla bilinmeyen İstasyon semtinde çekilen dizi, mahalle komedisi ile izleyicisini güldürmeyi hedeflemişti. Çocukluğundan beri Zeynep’e aşık olan Can’ın öyküsünün anlatıldığı dizi de Ertan Saban ise Babür karakteriyle farklı bir rolde yer alıyordu. Dizinin senaryo ekibinde ünlü karikatürist Yiğit Özgür’ün de olması, diyaloglara oldukça yansıyordu. Ama ne yazık ki dizi, hikaye eksikliği ve yanlış günde yayınlanmasından dolayı istenilen izleyici kitlesine ulaşamadı.

Daha ilk bölümüyle düşük reytinglerle başlangıç yapan Mutlu Ol Yeter’in ömrü 7 bölüm kadar sürdü. Ali Atay ve Ertan Saban’ın dostluğu diziye oldukça yansıyordu. Özellikle Mecnun’u özlemişken Ali Atay’ın benzer bir rolle karşımıza çıkması ilaç gibi gelmişti. Senaryo ve oyunculukların çok iyi olmasına rağmen geriye dönüp 7 bölüme baktığımızda hikayede hiç bir ilerleme olmadığı açıkça görülüyor. Babür, geçmişte yaşanılan bir olaydan ötürü intikam için Can’ı öldürmek istiyor. Can ise çocukluğundan beri Zeynep’e aşık. Bir de kötü karakterimiz Güneş görünüyor. O da tahmin edileceği üzere Zeynep’e aşık. Babür, Can’ı en mutlu gününde öldürmek istediği için Zeynep’e kavuşması için yardım ediyor. Yani Can, Zeynep’e kavuşsa dizi bitecek diye 7 bölümdür hiçbir ilerleme yaşanmadı. Ta ki dizi yayından kaldırılacağı için son bölümde Can, Zeynep’e onu sevdiğini itiraf etti. Ama maalesef diziye ayrılan sürenin sonuna gelindi. Kısaca eldeki kaliteli malzemeler yanlış kullanılarak çöpe gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.