Mesut Özil: David Villa Dinime Küfretti!

Geçtiğimiz günlerde mükemmel bir El Clasico heycanı yaşamıştık. Futbolun kalitesi ve birbirinden güzel 5 gol de bunun açık bir göstergesiydi.

Ama malesef iki ezeli rakip arasındaki bu mücadele son dakikalarda futbol boyutunu biraz aştı.

Saha kenarında iki takım futbolcuları ve teknik heyetleri arasında yaşanan tartışma esnasında Barcelona’nın İspanyol oyuncusu David Villa’nın tokatına maruz kalan Türk asıllı Özil, aynı sertlikte yanıt vermek için bir hayli uğraştı.

Sahanın en sakin oyuncularından biri olarak bilinen Mesut Özil gecenin en sert isimlerinden biriydi. Bu kadar sinirlenme sebebi konusunda ise Özil bir açıklama yaptı.

Arkadaşları Mesut’u zorlukla sakinleştirirken Mesut kırmızı kart gördü ve soyunma odasına gitmek zorunda kaldı. Konuyla ilgili olarak konuşan Özil, “David Villa dinime hakaret etti, ben de bu nedenle çok sinirlendim. Dinimi savunuyordum” dedi.

İşte o olaylar;

http://www.youtube.com/watch?v=UIfRMOqiecc

Goller;

http://www.youtube.com/watch?v=94CdExWwSnA

1 Yorum

  1. bahar Cevapla

    bi defa mesut villa ona tokat attı diye sinirlendi sürekli yanağını gösteriyordu ayrıca david v,lla sadece vurup kenera çekildi 2,5 saniyede konuşulurmu çok yazıkki mesut yalan söylüyor ayrıca barcelonada tam 3 tane müslüman david villa onlarada saygısızlık yapmış olur keita afellay ve abidal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.