Messi Fransa İkinci Ligi’ne Transfer Oldu

Fransa ikinci lig takımlarından Angers, büyük bir transfer olayına imza atarak Lionel Messi‘yi transfer etti. Spor kamuoyu bu transferin ayrıntılarını merak ederken bizde sizlerle paylaşalım.

1995-96 doğumlu 12 genç yeteneği teste tabi tutan Angers kulübünün listesinde yer alan bir isim herkesi şaşkınlığa uğrattı. Angers kulübü, Bakna Omar, Diboune Benaissa, Dubois Antoine, Gbessi Yannick,LIONEL MESSI, Muanangani Nathan, Pineau Thomas, Thibaut Anthony, Antonio Gloire, Guerinet Clement, Jalma Emmanuel ve Ringuet Yannick gibi gençler arasında sadece dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messi’nin adaşı olan Kamerunlu Lionel Messi’yi transfer etti. Messi henüz 7-8 yaşındayken 1995 yılında Kamerun’da dünyaya gelen Messi’nin transferi Fransa’da günün konusu olurken, orijinal Messi’nin ID numarası 569220 diğer Messi’nin ise 1024753 olduğu belirtildi.

İlerde Kamerunlu Messi‘nin menajeri olacak insanlar kulüpleri epey zora sokabilir 😀 . İşin şakası bir yana bu olay Türkiye de olsa gazetelerimiz dünyayı ayağa kaldırırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.