Merhamet Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

Merakla beklenen Merhamet dizisinin yeni sezon fragmanı çıktı.

11 Eylül saat 20.00 de Kanal D ekranlarında sevenleriyle buluşacak. Yeni sezonda oldukça iddialı bölümlerle dolu. Bu sezonda Yaprak Dökümü dizisinden hatırladığımız Cem karakterine hayat veren Kıvanç Kasabalı da dahil oldu.

Dizinin başrollerinde hatırlayacağınız gibi Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ, Burçin Terzioğlu ve Yasemin Allen yer alıyor.

Peki yeni sezonda neler olacak?

Bu sezonda narinin üniversite hayatından kesitler izleyeceğiz. Deniz ile nasıl tanıştığı ve üniversite hayatı boyunca yaşadıklarını göreceğiz. Avukat olma yolunda neler yaşamış ve Deniz ile nasıl kardeş gibi olduklarını öğreneceğiz.

Sezon finalinden hatırladıklarımız;

Deniz, Narin ve Fırat’ın önceden tanıştıklarını öğrenmişti. Yeni sezon fragmanından anladığımız kadarıyla bu işten hiç hoşlanmıyor. Önceden hep hissetmesine rağmen kardeşinin üzülmemesi için anlamamazlıkdan geliyordu.

Peki Irmak yurt dışına gidiyorum süsü verip neyi planlayacak? Fırat ve Babür’ün kardeş çıkmasından sonra işler daha zorlaşacak. İki kardeş aynı kadını seviyor sonuçta.

Deniz’in Babüre olan duygularının bu sezon daha da arttığını görücez ve belli mi olur beklide Babür Narinden vazgeçip Denize bir şeyler hisseder.

Peki Şadiye? Onun başına gelmeyen kalmadığı gibi sezon finalinde yine bir işe bulaştığını gördük.  İşlemediği bir suç üstüne kalmıştı. Bakalım bu işten nasıl kurtulacak.

İşte yeni sezon fragmanı:

http://www.youtube.com/watch?v=3Vk2SPEXYJ8