Mehmet Erdem’le “Hiç Konuşmadan”

Bu ay yenilik arayışına giren sanatçılarımız yıl bitmeden son albümlerini yapmaya başladılar.

Bunlar arasına Mehmet Erdem de 26 Kasım itibariyle aralarına katıldı. Albümün adı “Hiç konuşmadan” olsa da yine büyük ses getirecek gibi gözüküyor. Çünkü aralarında Barış Manço’nun “Gibi Gibi”, Sezen Aksu’ya ait “Aldırma deli gönlüm”, İlhan Şeşen’e ait “Bir ucuz gitar” ve Ahmet Kaya’nın “Kum Gibi” şarkısı da dahil daha sayamadığım harika parçalar mevcut. Ayrıca hayranlarına düet süprizi yaparak da albümü keyiflendirmiş. Bu isim Ceylan Ertem. Evet eski “Anima” grubunun solistinin ta kendisi. Her iksininde nacizane tarzıyla seslendirdiği daha önceleri Fatih Erdemli’ye ait “Ben ölmeden önce” adlı bu parça ikisinin sesinden duyulunca çok güzel olmuş. Albüm düzenlemesini ise her zaman olduğu gibi yine Alper Atakan gerçekleştirmiş.

Mehmet Erdem’in buğulu bir sesi olduğunu herkes biliyor artık. Kim bilir bu albümde de bu muhteşem sesle birleşen sizin de ilginizi çekebilecek bir gözde parça vardır. Keyifle dinlemeler.

Albüme de ismini veren işte o şarkı:

http://www.youtube.com/watch?v=Gi9Lj5YoOrM

Mehmet Erdem “Hiç Konuşmadan”  2013 albüm tanıtımı;

http://www.youtube.com/watch?v=EQ3Zu9tsp28

Albümün içeriği :

  1. Acıyı Sevmek Olur mu
  2. Bir Ucuz Gitar
  3. Gibi Gibi
  4. Ben Ölmeden Önce (feat. Ceylan Ertem)
  5. Hiç Konuşmadan
  6. Sen Kimsin
  7. Kadınım
  8. Kum Gibi
  9. Aldırma Deli Gönlüm
  10.  Aşkımız Bitecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.