Mehmet Coşkundeniz’in Aşk Ve Kül Kitabı

Mehmet Coşkundeniz’in yeni kitabı Aşk ve Kül çıktı. Namı diyar Aşk Doktor’unun toplam 13 kitabı bulunuyor. Yeni kitaptan önce çıkan Aşk Uykusu’nda, gerçek bir hikayeyi ele alan Mehmet Coşkundeniz, Aşk ve Kül’de de yasak bir aşkı ele alıyor.

Aşk ve Kül kitabını özetleyecek olursak;

Buket üniversitede okuyan 22 yaşında genç bir kızdır. Bir gün sevgilisinin babası Ömer ile tanışır. Ömer 50 yaşında bir adamdır. Buket Ömer’i tanıdıkça ona aşık olur. Buket aşkı için neleri göze alabilirdi?

Her romanda Mehmet Coşkundeniz kendisine de mutlaka yer veriyor. Kitabın baş karakterleriyle yapmış olduğu yazışmaları da kitabına dahil ediyor. Bu kitap sevgilisinin babasına aşık olan genç bir kızın yaşadıklarını anlatıyor. Aşkına karşılık bulabilecek mi? Aşkı için nelerden vazgeçebilirdi? Bütün bunların cevabı kitapta sonuçlanıyor.

Kitaptan alıntılar:

Yasak AŞK yoktur, olamaz da…

Yasak ilişkiler vardır sadece, bedeli çok zaman bütün bir hayata mal olabilen!

“Hiç kimse acıdığı birine âşık olamaz ki! Acıdığın için birini sevebilir misin? Bu mümkün mü? Karşındaki insan boynunu büküp umutsuzca seni seviyor diye kendini ona karşı borçlu hissedip kalbini ona adayabilir misin?

Bunun adı ‘aşk’ olabilir mi?

İmkânsız…

Kalbimdeki acıma hissini aşka dönüştüremem. Benim güçlü bir şefkate ihtiyacım var. Gönlünü, alabildiğine sınırsızca bana açıp şimdiye dek sevgisizlikle eriyip tükenmiş duygularımı canlandıracak, unuttuğum hisleri ayaklandıracak aşk dolu, şefkat dolu, huzurlu bir limana sığınabilirim ancak.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.