Mavi Kazak Modelleri

Kış mevsiminin soğuğuna ve bazen içimizi sıkan görünümüne renkli ve keyifli kombinlerinizle meydan okumak mı istiyorsunuz; saç örgüsü desenleriyle bezenmiş mavi bir uzun kazak alın ve onu dar kesim siyah kot pantolonunuzla giyin. Veya koyu mavi kot pantolonunuzun üzerine kırçıllı yünden yapılmış güzel bir mavi kazak giyin; dışarıya çıktığınız zaman da bu kombini krem rengi kaban ve aynı renkteki botlarla aydınlatın. Ya da dar kesim siyah pantolonunuzu mavi kazağınızla ve kazağın rengine uygun bir çift topuklu mavi ayakkabı ile tamamlayın.

Beyleri şıklaştırmak için tasarlanmış mavi erkek kazak modelleri arasında düz renk kazaklar da, renkli desenlerle zenginleştirilmiş modeller de bulmak mümkün. Kareli gömlek ve koyu renk pantolondan oluşan kıyafetinizin üstüne açık mavi tonunda bir V yaka kazak alarak gayet yakışıklı görünebilirsiniz. Desenli mavi kazak modellerini beğeniyorsanız robası desenli, alt kısmı düz koyu mavi bir tribal desenli kazak sizin için uygun olabilir. Veya erkekler için üretilmiş mavi ağırlıklı bir kar tanesi desenli kazak modelini tercih edebilirsiniz. Desenli kazakları kot veya kadife pantolonlarınızla kombinleyip ayaklarınıza da spor ayakkabılar veya botlar giyerek soğuk sokakları yakışıklılığınızla ısıtabilirsiniz.

Giydiğiniz üst hangi renkte olursa olsun fazla kilolarınız varsa çok dar veya çok bol parçalardan uzak durun. Bacaklarınız kısaysa uzun kazakların onları daha da kısa gösterebileceğini de unutmayın.

mavi-kazak-modelleri-6

Picture 1 of 19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.