Marvel’dan The Avengers Filmi – Fragmanı

 Marvel… Bildiğimiz üzere hem çizgi dizi hem film hem de çizgi dergiler çıkaran bir şirket. Olağanüstü güce sahip bütün kahramanlar, bu şirket sayesinde yaratılmış ve bizlere tanıtılmıştır. Bu kahramanlar son yıllarda artış göstererek  artık çizgi dizilerden çıkıp gişe filmlerine de girmeye başlamışlardır. Çizgi dizi olarak değil; bire bir kahramanları insanlar tarafından canlandırılmaktadır.

Aklımıza gelen nice Amerikan çizgi dizi kahramanları bu şirket sayesinde gerçeğe dönüştürülmüştür. Marvel bu çizgi karekterlerinde hiç yapmadığı bir şey yapıp bunların hepsini bir filmde toplamayı düşünmüş olacak ki bu filmini de bizlerin beğenisine 4 Mayıs 2012’de vizyona girecek olan The Avengers ile sunacaklar. Bu filmde yer alan kahramanlar ise şöyle: Hulk, Hawkeye, Captain America, Iron Man, Thor, Black Widow. Konusu ise her zamanki gibi aynı iyiler ve kötülerin savaşı. Fakat bu film de değişiklik şu şekilde iyiler birbirlerine alışana kadar biraz zaman geçiyor ve bu geçen zamanda da birbirleriyle kapıştıkları oluyor. Fakat gerçek amaçlarını anlayıp birbirleriyle dost olduktan sonra asıl kötülüklere karşı güçlerini birleştiriyorlar büyük ve güçlü bir takım oluşturuyorlar. Iron Man’in kullandığı robot kıyafet teknolojisi, Hawkeye’ın okları, Captain America’nın gücü ve liderliği, Hulk’ın yeşile dönüştükten sonraki o çılgın gücü ve Thor’un tanrısal güçleri sayesinde bu takım önüne çıkan bütün kötüleri yok ediyor ve Dünya’yı amaçları doğrultusunda kurtarıyorlar.

Konu aslında her zamanki gibi aynı güzel yanı bildiğimiz Marvel kahramanlarının birçoğunun bu filmde yer alması ve olağanüstü bir görsellik ve efektlerle bunların bir araya getirilmesi. Bu film şimdiden süper fantastik bir film olacağa benziyor. Bütün sinema severlere iyi seyirler diliyorum. http://www.youtube.com/watch?v=NPoHPNeU9fc

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.