Leyla ile Mecnun Oyuncularından Yeni Dizi

Leyla ile Mecnun’un meşhur ekibinden yepyeni bir dizi geliyor. 

Gezi parkı olaylarını dizide yer verdikleri için TRT ekranlarından birdenbire kaldırılan dizi hayranlarını ve dizi oyuncularını da şaşırtmıştı.  Burak Aksak verdiği bir röportajda “Bundan sonra TRT, bir açıklama yapacak mı, bir gerekçe beyan edecek mi, biz de bilmiyoruz. Ama şunu biliyoruz; dizinin kaldırılması Gezi’den sonra gündeme geldi.” diye bir açıklama yapmıştı. Yeni bir dizi projesinden hiç bahsetmeyen Burak Aksak, dizinin kitabını bile çıkarmayı düşünüyordu. Bir anda hiç beklenmedik yeni bir sürpriz ile karşımıza çıktılar. Dizinin adı ise “Ben de özledim”.

Leyla ile Mecnun dizisinden rol alacak oyuncular ise şöyle; Mecnunu canlandıran Ali Atay ve dizinin senaryosunu yazan Burak Aksak sürpriz bir şekilde oyuncu olarak karşımıza çıkacak. Mecnunun babası İskender rolündeki Ahmet Mümtaz Taylan, dizinin İsmail Abisi Serkan Keskin, Erdal bakkalı Cengiz Bozkurt ve Hırsız Yavuzu Osman Sonant, Aksakallı dedesi Köksal Engür de diziye dahil olan isimlerden. Dizinin yönetmeni yine Onur Ünlü olacak.

Dizinin genel konusu ise; Onur Ünlü, Burak Aksak, dizinin mecnunu Ali atay ve İsmail abisi Serkan Keskin sohbet ederler ve bir yandan televizyon izlerken, Leyla ile Mecnun’un yayından kaldırıldığını öğrenirler ve bundan sonra ne yapacaklarını düşünürler. Dizinin İşler Güçler dizisini anımsatacağı söyleniyor.

Dizi 25 Ekim Çarşamba akşamı Star Tv’de yayınlanmaya hazırlanıyor.

Dizinin tanıtım fragmanı ise şöyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.