Kurt Seyit Ve Şura Bitiyor Mu?

Kurt Seyit ve Şura’da sona mı geliniyor?

Kurt Seyit ve Şura, Star TV’nin en çok güvendiği dizilerden biriydi. Hatta yayınlanmadan aylar öncesinden tanıtım fragmanları dönmeye başlamıştı. İlk bölümünde reytinglerde iyi sonuçlar sevmesine rağmen 2 ve 3. Bölümlerinde aynı başarıyı yakalayamadı.

Dizi bildiğiniz gibi Rusya’da çekiliyor. Bu yüzden ciddi paralar harcanan dizinin reytinglerde düşüş yaşaması, yapım ekibini zora soktu. Diziyle aynı gün yayınlanan Küçük Ağa ise reytinglerde her hafta birinci gelmeye başladı.

En son yayınlanan bölümünde ise ana karakterlerin çoğu hayatını kaybedince herkesin aklına dizi bitiyor mu sorusu geldi. Herkesin merakını giderme amacıyla köşe yazarları da bu bilinmezi yanıtladılar.

Kurt Seyit ve Şura dizisinin durumunun şuanda kritik olduğu açıklandı. Büyük bütçeyle çekilen dizi istenileni veremiyor. Dizinin çekimleri Haziran ayına kadar devam edecek. Daha sonra hikaye zaten İstanbul’da geçmeye başlayacak. Bu değişim ile birlikte dizinin izlenme oranlarında yükselme bekleniyor. Eğer bir artış olursa dizi çekimleri Eylül ayına kadar uzatılabilir. Eğer bu beklentilerin hiçbiri gerçekleşemezse Kurt Seyit ve Şura’da reytinglerin kurbanı olarak yayından kaldırılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.