Kova erkeği neyi sever?

Kova burcu erkekleri neleri sever, nelerden etkilenir, nasıl mutlu olur ve nasıl kadınlardan hoşlanır? Kova burdu erkekleri bildiğiniz gibi hava grubu burcuna dahildir. Oldukça neşeli, esprili, zeki, yaşamayı seve, hayat dolu ve eğlenceli tiplerdir.

Kova erkekleri özgürlüklerine çok düşkündür. Bu nedenle özgür olmaktan çok hoşlanır. Kendilerine karışılmasını hiç sevmedikleri için onları ne kadar özgür bırakırsanız o kadar hoşlarına gider. Kova erkekleri havaidir. Yani çok sosyal, eğlenceli, atik ve konuşkan olurlar. Gezmeyi, eğlenmeyi çok severler.

Akıllı, zeki, çabuk düşünen ve hızlı karar veren kova erkekleri kendileri gibi neşeli ve hayat dolu insanları severler. Bilgiye, kültüre, bilim ve mantığa da büyük önem veren kova erkekleri kendileri gibi akıllı kızları sever. Bir kova erkeği kadınının kesinlikle zeki olmasını isteyecektir. Zeki ve girişken kızlara bayılırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.