Kötü Komşular Film Yorumları

Kötü Komşular (Neighbors), daha önce Zorlu Görev ve Uzatmalı Nişanlı gibi filmlerin yönetmeni Nicholas Stoller’ın dördüncü filmi. Bu filmleriyle komedide iyi bir başarı yakalayan yönetmen, aynı başarıyı bu filmde de sürdürüyor.

Filmin hikayesi; Kelly ve Mac Radner isminde bir çiftin üzerinden gidiyor. Bu çiftin bir de yeni doğmuş bebekleri var. 3’ü birlikte sakin bir mahallede yaşıyorlar. Mahalleye yeni bir komşunun taşınmasıyla huzurları iyice bozuluyor. Komşuların verdiği partiler bu çiftin iyice canını sıkmaya başlar ve yeni komşularına karşı planlar yapmaya başlarlar.

Filmin en güzel tarafı ise başlarken hangi tempoda başladıysa filmin sonuna kadar aynı tempoda ilerliyor. Espri kalitesi de aynı şekilde hep en üst seviyelerde. Özellikle filmdeki Robert De Niro partisi ve Breaking Bad dizisine yapılan göndermeler filmin en iyi yerlerinden birisiydi. Onun dışında da filmdeki çoğu diyaloglar popüler kültür üzerinden anlatılıyor.

Kısaca Kötü Komşular filmi, iyi bir senaryosu bulunan ve iyi oyunculukların olduğu harika bir komedi filmi. Zach Efron ise daha önceki rollerine kıyasla daha olgunlaşmış ve büyümüş görülüyor. Film 90 dakika sürüyor. Ama inanın izlerken daha kısa gelecek ve gülmekten filmin hemen bittiğine şaşıracaksınız.

İyi seyirler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.