Komedi Türkiye Başlıyor!

TV8’de çok yakında yepyeni bir program başlayacak. Komedi Türkiye…

Gülse Birsel, Haluk Bilginer ve Gani Müjde’nin jüri üyesi olduğu programda Türkiye’nin en komik ismi seçilecek. 7 amatör komedi oyuncusu sahnede performanslarını sergileyecekler. Sahnede onlara Bartu Küçükçağlayan, Ömür Arpacı, Derya Karadaş ve Murat Akkoyunlu gibi profesyonel oyuncular eşlik edecek. Aynı zamanda sahne arkasında da onları çalıştıracaklar. Bir de her hafta bir oyuncu konuk olarak sahnede diğer oyunculara eşlik edecek. İlk bölümün konuk oyuncusu Sarp Apak oluyor.

Burcu Esmersoy’un sunuculuğunu yaptığı programda amatör oyuncuların performansları jüri ve diğer oyuncular tarafından puanlanacak. Puanı en düşük yarışmacı elenecek. Ancak her hafta yerine bir yenisi eklenecek.

Komedi Türkiye’nin skeçlerini Gani Müjde ve Haluk Bilginer yazarken, GülseBirsel de editörlüğü üstleniyor. Komedi Türkiye’nin ilk bölümü Çarşamba akşamı saat 20:00’de TV8’de başlıyor.

2 Yorum

  1. caner Cevapla

    Haluk bilginer bugüne kadar başarılarını göstermiştir. bundan sonrada yapacağı tüm çalışmalar keyifle izleneceğinden eminim

  2. kenan Cevapla

    haluk bilginer komedi dizilerinde güçlü yer almıştır
    gani müjde ve gülse birsel haluk bilginer süper üçlü olacağına inananıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.