Komedi Dükkanı – Arkadaşım Hoşgeldin Yeniden TV’ye Geliyor!

Şimdiye kadar ekranlarda onlarca komedi programı yapılmıştır. Kimisi daha yayılmadan sönmüş kimisi ise ölümsüzlüğünü ilan etmiştir. İşte Komedi Dükkanı da ölümsüzlüğünü ilan edenlerden birisidir.

Geçtiğimiz yıllarda TV8 ile yayın hayatına başlayan Komedi Dükkanı daha sonra ekibin TRT ekranlarına geçmesi ile TRT 1’de yayınlandı. Tv8’de Tolga Çevik ve Salih Kalyon ile yayınlanan Komedi Dükkanı TRT 1’e geçişini sadece Tolga Çevik ile yapmıştı. Bir süre TRT 1’de yayınlandıktan sonra Star TV‘ye geçen Komedi Dükkanı burada Final yaparak kapanmıştı.

Televizyon yayını sona eren Komedi Dükkanı, Arkadaşım Hoşgeldin oyunu ile turneler düzenlemiş çeşitli illerde sahne almıştı.

Komedi Dükkanı – Arkadaşım Hoşgeldin Tekrar TV’de!

Alınan bilgilere göre Arkadaşım Hoşgeldin aynı ekibe ek olarak Ezgi Mola‘nın katılımı ile tekrar televizyon yayınına başlıyor. Yine alınan bilgilere göre Komedi Dükkanı – Arkadaşım Hoşgeldin’in Show TV ekranlarında olacağı iddia edildi.

Henüz resmi bilgiler gün yüzüne çıkmasa da Komedi Dükkanı – Arkadaşım Hoşgeldin’in yeniden TV’ye çıkacak olması sevenlerini şimdiden çok sevindirdi.

Arkadaşım Hoşgeldin’in yeni kanalı belli oldu! Daha fazla bilgi için TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.