Kocan Kadar Konuş’un Fragmanı Yayınlandı!

Şebnem Burcuoğlu’nun yazdığı Kocan Kadar Konuş kitabından beyazperdeye uyarlanan filmin ilk fragmanı yayınlandı. Kitapla aynı ismi taşıyan Kocan Kadar Konuş filminin başrollerinde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım yer alıyor. Filmin uyarlandığı kitap, çıktığı günden itibaren çok satanlar listesinde yerini almıştı.

Kocan Kadar Konuş, 30 yaşına gelen Efsun’un ailesi tarafından maruz kaldığı evlilik baskılarını konu alıyor. Bu yaşına gelene kadar doğru düzgün bir ilişki yaşayamayan Efsun, kardeşinden, kuzeninden ve birçok kızdan farklıdır. Bu zamana kadar hüsrana uğradığı ilişkilerinden kendini sorumlu tutar ve hayatının aşkı Sinan’la karşılaştığında, ailedeki bütün kadınların verdiği taktikleri uygulamaya başlar.

Efsun, çocukluk aşkı Sinan’la karşılaştıktan sonra başka birine dönüşür. Trip atan, mesajlara geç cevap veren yani erkekleri süründüren bir kişiliğe bürünür. Bu taktikler sayesinde Sinan’ı etkileyebilecek mi yoksa onu kaybetmeye mi başlayacak filmde göreceksiniz.

Filmde yer alan diğer oyuncular şöyle: Nevra Serezli, Gülenay Kalkan, Ebru Cündübeyoğlu, Begüm Öner, Eda Ece, Gül Arıcı, Muhammet Uzuner, İsmail İncekara, Cem Kılıç, Enis Arıkan, Bora Akkaş, Romina Özipekçi ve Şebnem Sönmez. Kocan Kadar Konuş, 20 Mart’ta sinemalarda…

Kocan Kadar Konuş filminin fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.