Kobe Bryant Cimbom’u İzlemeye Geliyor

NBA’in efsane yıldızlarından Kobe Bryant Galatasaray’ın Arena’daki antrenmanını izlemeye geliyor. Ayrıca Kobe Terim ve oyuncularla tanışacak. Sarı kırmızılı ekip ise Kobe’ye ‘fahri Galatasaray kulübü üyeliği’ verip rozet takacak.

Türkiye’ye Nike’ın davetlisi olarak gelen “KaraMamba” lakaplı yıldız basketçi, Cimbom’un bu akşam Türk Telekom Arena’da yapacağı idmanı izleyecek. İdman sonunda Kobe sahaya inerek oyuncularla ve Teknik Direktör Terim ile tanışacak. 

Kobe Bryant ayrıca bugün İstanbul’da basketbolseverlerle de buluşacak. İlk önce 15.00’da Caddebostan Basketbol Kliniğinde 15-17 yaş arası yaklaşık 100 öğrenciye antrenman yaptıracak. Ve burada Nike tarafından yenilenen 2 basketbol kompleksinin de açılışını yapacak.

Sonra Beyoğlu’na geçecek olan Kobe, 18.00’de Nike Beyoğlu Mağazası’nı gezip etkinlikte Darüşşafaka Eğitim Kurumları’ndan gelen 11-14 yaş arasındaki çocukların sorularını cevaplayacak.

Akşam katılacağı etkinlikte ise A Milli Basketbol takımının NBA patentli genç yıldızı Enes Kanter ile birlikte antrenörlük yapacak.

Kobe Bryant Severlere;

 

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.