Klavye Delikanlıları, Yakında Show TV’de Başlıyor!

Çok yakında Show TV’de eğlenceli bir dizi, yayın hayatına başlayacak. Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Vildan Atasever, Kaan Yıldırım, Selen Seyven ve Rasim Öztekin gibi ünlü isimlerin paylaştığı dizinin senaristliğini ise Çakallarla Dans film serisinin senaristi olan Murat Şeker üstleniyor.

Klavye Delikanlıları, son dönemin gençlerini ve aileleri ile olan ilişkilerini komik bir şekilde ekrana taşıyacak. Süreç filmin yapımcısı olduğu dizide ayrıca Gül Onat, Ali Barkın, Seray Sever, Cengiz Küçükayvaz, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Taşbaş ve İpek Tanrıyar gibi isimler de rol alıyor.

İnternete olan düşkünlüğün çoğaldığı şu günlerde bu dizide herkes kendisinden bir şeyler bulacağa benziyor. Kısaca konusundan bahsetmek gerekirse; Kerem ile Bayram, çocukluktan beri arkadaşlardır. Ancak insanlarla pek fazla iletişimleri olmadığından asosyal olarak yetişmişlerdir. Bu nedenle de zamanlarının çoğu bilgisayar başında geçmiştir. Bu asosyalliği iş haline getirerek para da kazanmaya başlarlar. Birilerinin yüzüne söylemek istedikleri ne varsa bilgisayar üzerinden söyleyerek para kazanırlar. Bayram’ın bir de kuzeni vardır. Volki, Bayram’ın tamamen zıttı bir karakterdir. Amerika’dan döndükten sonra bu iki yakın arkadaşı da yanına alarak dijital dolandırıcılık işine girerler. Bu ekibe bir de kredi kartı dolandırıcılığı konusunda uzman olan Seyran da katılır ve olaylar başlar. Dizi, konusu itibariyle bir dönem Kanal D’de yayınlanan Ulan İstanbul dizisine benzetiliyor.

Klavye Delikanlıları Tanıtım Fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.