Kısıtlamada İzlenecek En İyi 3 Film Önerisi

Kısıtlamada İzlenecek En İyi 3 Film Önerisi

Sokağa çıkma kısıtlamasının başladığı bu günlerde, evde zaman geçirmek kimisi için keyfe kimisi için de eziyete dönüşebiliyor. Bu süreçte evde zaman geçirmek biraz zor olsa da kısıtlama süresi boyunca güzel filmler izleyerek zamanınızın keyifli geçmesine katkı sağlayabilirsiniz. Kısıtlamada izlenecek filmler isimli bu yazımızı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

İşte, sokağa çıkma yasağında izlenecek filmler:

Kısıtlamada İzlenecek Filmler

Truman Show (1998) IMDb: 8.1

Truman Show (1998) IMDb 8.1

Truman Show (1998) IMDb 8.1

Truman Show filminin konusu; Truman harika, eşsiz ve muhteşem bir adada yaşamını sürdürür. Dünya üzerinde bulunan sıkıntılar bu adada yoktur ancak burada bir gerçek vardır ki, o da bu adanın gerçek bir ada olmadığıdır. Truman, dünyaya geldiği ilk günden bu güne seyirciler tarafından izlenir fakat o bunun hiç farkında değildir. Öldüğünü sandığı babasını karşısında gören genç adam için dönüm noktası başlar.

Leon / Sevginin Gücü (1994) IMDb: 8.6

Leon - Sevginin Gücü (1994) IMDb 8.6

Leon – Sevginin Gücü (1994) IMDb 8.6

New York’ta ailesiyle birlikte yaşayan Mathilda, henüz 12 yaşındadır. Anne ve babası ile arası iyi olmayan küçük kızın bu dünyadaki en değerli varlığı küçük kardeşidir. Mathilda’nın babası uyuşturucu işine bulaşmış ve tüm tehlikeleri üzerine çekmiştir. Uyuşturucu mafyası, küçük kızın ailesinde bulunan tüm fertleri acımasız bir şekilde öldürür. O sırada alışverişte olan Mathilda, son anda olayı fark eder ve bu tehlikeden kurtulmak için LEON’un evine sığınır.

Esaretin Bedeli (1994) IMDb: 9,3

Esaretin Bedeli (1994) IMDb 9,3

Esaretin Bedeli (1994) IMDb 9,3

Dram filmi severlerin mutlaka izlemesi gereken yapıtlar arasında yer alıyor. Esaratin Bedeli filminin konusu; Andy Dufresne (Tim Robbins) isimli bankacı, karısını ve sevgilisini öldürme suçundan dolayı gözaltına alınır. Yargılanmak üzere çıkarıldığı mahkemede her ne kadar suçsuz olduğunu söylese de fayda etmez ve işlediği bu suçtan ötürü hapishaneye gönderilir. Buradaki hayata alışık olmayan Andy Dufresne, buraya ayak uydurmakta zorlanır ancak zamanla hapishane kurallarına göre yaşamayı öğrenmesi gerekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.