Kırgın Çiçekler Bitiyor Mu?

ATV’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler final mi yapıyor?

Başrollerini  İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak ve Aleyna Solaker gibi isimlerin paylaştığı Kırgın Çiçekler, final yapmaya hazırlanıyor. Reytinglerde çok da kötü durumda olmayan dizi neden final kararı aldı?

2015 senesinde yayın hayatına başlayan Kırgın Çiçekler, ekran macerası en uzun süren dizilerden biri oldu. 3 yıl içerisinde diziden birçok isim ayrılırken, bir o kadar da yeni oyuncular dahil oldu. Dizinin oyuncularından Gökçe Akyıldız, yaz aylarında dünya evine girmiş ve bir kaç ay önce de hamile olduğunu öğrenmişti. Bu nedenle diziden ayrılacağı konuşurken, dizide canlandırdığı karakter olan Songül de hikaye gereği hamile olduğunu öğrenmişti. Geçtiğimiz haftalarda doğum için yeniden diziden ayrılacağı iddia edilse de işin doğrusu ortaya çıktı.

Kırgın Çiçekler, ağır trajedi içeren ve sık sık kendisini tekrara düşüren bir dizi oldu. Uzun yılların ardından elbette hikayenin tıkanması çok normal. Özellikle Survivor’ın başlamasıyla birlikte birçok dizinin final yapması bekleniyordu. Kırgın Çiçekler de bunlardan biri oldu ve 130. bölümüyle izleyicisine veda edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.