Kimse Bilmez Dizisinin Yayın Günü Değişti!

Başrolleri Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı Kimse Bilmez dizisi, artık yeni gününde ekrana gelecek.

Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren’in yönetmenliğini üstlendiği, Hasan Burak Kayacı’nın senaryosunu yazdığı Kimse Bilmez, bundan sonra Pazar akşamları yayınlanmaya devam edecek.

Oyuncu kadrosunda ayrıca Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen gibi daha birçok ismin yer aldığı Kimse Bilmez, ATV’nin sezon finali yapan dizilerinin yayına başlamasıyla birlikte yeni günüyle kaldığı yerden devam edecek. Birçok dizi için gün değişikliği final yapacağı iddialarını ortaya atsa da, bu defa uzun soluklu dizilerin kendileriyle bütünleşen yayın günlerine geri dönmesinden dolayı Kimse Bilmez farklı bir güne transfer edildi diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.