Keşanlı Ali Destanı Kanal D’de Başlıyor

Haldun Taner’in yazmış olduğu Keşanlı Ali Destanı Kanal D yapım tarafından dizi olarak çekilmeye başlıyor. Dizinin başrollerinde Nejat İşler ve Belçim Bilgin Erdoğan yer alıyor.

Dizide iftira yüzünden hapis yatıp çıkan Ali ve Zilha’sının maceraları, o dönemin mahalle hayatı hem komik hem de duygusal yönden ele alınıyor.  Yönetmenliğini ise Çağan Irmak’ın yapacağı dizi çok sevileceğe benziyor 🙂 Dizide yer alan diğer oyuncular ise şöyle:

Nejat İşler (Keşanlı Ali), Belçim Bilgin (Zilha), Hale Akınlı (Hasibe), Mihriban Er (Şerif Abla), Şamil Kafkas (İzmarit Nuri), Tuğrul Tülek (Sipsi Selim), Algı Eke (Fehime), Ayberk Pekcan (Teke Kazım), Beyti Engin (Çakal Rüstem), S. Devrim Yakut (Rukiye), Burcu Salihoğlu (Fadime), Hülya Gülşen Irmak (Melahat), Semah Tuğsel (Raziye), Yavuz Sepetçi (Çamur İhsan), Turgut Tunçalp (Manyak Cafer), Ezgi Tombul (Ayfer), Meltem Savcı (Nezahat), Selin İşcan (Suzan) ve Nuri Gökaşan (Hulusi Bey).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.